عملکرد شیبا در روزهای اخیر از بیت کوین نیز بهتر بوده است!


زمان مطالعه: 3 دقیقه

قیمت شیبا اینو (SHIB) طی ده روز گذشته، بیش از ۲۲۶ درصد نسبت به بیت کوین افزایش یافته و این در حالی است که قیمت خود بیت کوین در حال ثبت سقف‌های جدید است. این رشد قابل‌توجه در پی روند گسترده‌تر افزایش محبوبیت میم‌کوین‌ها صورت گرفته است.

آینده قیمت شیبا چه خواهد بود؟

قیمت شیبا اینو در ده روز گذشته تقریباً ۲۶۷ درصد افزایش یافته و در سطح ۰.۰۰۰۰۳۷ دلار با مقاومت قوی سطح فیبوناچی مواجه شده است. در صورتی که این مقاومت شکسته شود، قیمت تا مقاومت بعدی سطح فیبوناچی در سطح ۰.۰۰۰۰۵۷ دلار افزایش خواهد یافت.

شکسته شدن این مقاومت، به خصوص اگر قیمت از سطح ۱.۶۱۸ فیبوناچی فراتر رود، می‌تواند نشان‌دهنده شروع یک چرخه صعودی جدید برای قیمت شیبا باشد. علاوه بر این، هیستوگرام‌ اندیکاتور مکدی نیز در حال افزایش است و خطوط این اندیکاتور در حال ایجاد تقاطع‌های صعودی هستند که همگی نشانه‌های صعودی محسوب می‌شوند.

امکان اصلاح قیمت شیبا

در نمودار هفتگی، قیمت شیبا تمایل به صعود دارد. همانطور که گفته شد، اندیکاتور مکدی نیز حاکی از احتمال بالای صعود است. با این حال، به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود با احتیاط عمل کنند؛ زیرا اندیکاتور RSI در محدوده اشباع خرید قرار دارد.

در صورت وقوع اصلاح‌، حمایت سطوح فیبوناچی در حدود ۰.۰۰۰۰۳ و ۰.۰۰۰۰۲ دلار می‌تواند از نزول بیشتر قیمت جلوگیری کند.

نمودار روزانه شیبا، روند صعودی را تأیید می‌کند!

در نمودار روزانه شیبا، تقاطع طلایی میانگین‌های متحرک نمایی، احتمال آغاز یک روند صعودی را در کوتاه‌مدت و میان‌مدت نشان می‌دهد. علی‌رغم تلاش برای شکستن مقاومت سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی در حدود ۰.۰۰۰۰۳۷ دلار، قیمت ممکن است تا حمایت سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۳ دلار کاهش یابد.

در این میان، خطوط MACD صعودی باقی مانده‌اند، اما اتخاذ رویکردی محتاطانه ضروری است؛ زیرا اندیکاتور RSI حاکی از شرایط اشباع خرید، بدون هیچ نشانه‌ای از واگرایی نزولی است.

نمودار چهار ساعته شیبا

در نمودار چهار ساعته شیبا نیز، تقاطع طلایی میانگین‌های‌ متحرک‌، وقوع یک روند صعودی را تأیید می‌کند، اما خطوط MACD نزولی شده‌اند و هیستوگرام متداوما افزایش و کاهش می‌یابد. اندیکاتور RSI خنثی است و هیچ سیگنال مشخصی ارائه نمی‌کند. عامل تعیین‌کننده برای روند آتی حرکت قیمت، شکسته شدن سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی است.

در صورت عدم موفقیت سطح ۰.۰۰۰۰۳ دلار در حمایت از قیمت، حمایت بعدی در ۰.۰۰۰۰۲ دلار مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. از طرف دیگر، شکسته شدن مقاومت ۰.۰۰۰۰۳۷ دلار می‌تواند منجر به رسیدن قیمت به ۰.۰۰۰۰۵۷ دلار شود.

رشد قیمت شیبا در برابر بیت کوین

قیمت شیبا طی مدت ده روز تقریباً ۲۲۶ درصد نسبت به بیت کوین افزایش یافته است. این افزایش باعث شده تا قیمت با مقاومت قابل‌توجهی در حدود ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۶ بیت کوین تا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۲۲ بیت کوین روبرو شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته عملکرد شیبا در روزهای اخیر از بیت کوین نیز بهتر بوده است! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه