ضربه سنگین نهنگ‌ها به ریپل! ریزش قیمت XRP همچنان ادامه خواهد داشت؟


زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکن XRP، ارز دیجیتال بومی شبکه ریپل، پس از نوسانات شدید اخیر در بازار کریپتو، دوباره به زیر ۰.۵۳ دلار سقوط کرد. در خلال این نزول قیمت، یک نهنگ XRP، مقادیر زیادی از این ارز دیجیتال را از کیف پول خود تخلیه کرده است. در این میان، تحلیلگران ارزهای دیجیتال انتظار نزول بیشتر XRP را دارند و پیش‌بینی می‌کنند قیمت آن به کمتر از ۰.۵۰ دلار برسد.
بر اساس داده‌های پلتفرم ردیابی ویل‌آلرت (Whale Alert)، توکن‌های XRP در حجم‌های بالا در حال فروخته شدن هستند. در یکی از آخرین تراکنش‌ها، ۲۷.۷ میلیون توکن XRP توسط یک نهنگ به صرافی بیت‌استمپ (Bitstamp) تخلیه شده است. ارزش این معامله، ۱۴.۴۸ میلیون دلار بوده است.
از سوی دیگر، کاربری با نام XRP Captain در پلتفرم X، تحلیلی از عملکرد آتی این ارز دیجیتال ارائه کرده است. به گفته وی، قیمت XRP به زودی به زیر ۰.۵۰ دلار سقوط خواهد کرد.
با این حال، وی خاطرنشان کرد که قیمت پس از این افت، یک رالی جدید را تجربه خواهد کرد و تا ۰.۶۴ دلار افزایش خواهد یافت.
توکن XRP در زمان نگارش این خبر در روز دوشنبه ۲۹ ژانویه ۲۰۲۴، پس از کاهشی ۱.۰۹ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۵۲۶۲ دلار قیمت دارد. حجم معاملات این ارز دیجیتال نیز پس از افزایشی ۳۱.۶۷ درصدی، به ۵۸۸.۴۷ میلیون دلار رسیده است.

در همین حال، شاخص میانگین متحرک سایت تریدینگ‌ویو (TradingView) سیگنال «فروش قوی» را برای XRP نشان می‌دهد. در حال حاضر، قیمت XRP به طور قابل توجهی کمتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ و ۲۰۰ روزه خود، به ترتیب در ۰.۵۷۳۲۶ و ۰.۵۶۷۳۰ دلار، است. این موضوع نشان‌دهنده یک روند نزولی قوی برای قیمت XRP در کوتاه و بلند‌مدت است.

در ادامه بخوانید :   شرایط کار پرستاران و پزشکان در عمان + نحوه مهاجرت +حقوق 2024

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته ضربه سنگین نهنگ‌ها به ریپل! ریزش قیمت XRP همچنان ادامه خواهد داشت؟ اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه