صعود ۱۳۰ درصدی جسمی کوین در یک هفته؛ جهشی کوتاه‌مدت یا رشدی پایدار؟


زمان مطالعه: 2 دقیقه

جسمی کوین (JasmyCoin) با نماد اختصاری JASMY، یک پروژه رمزارزی مستقر در ژاپن است که در روزهای اخیر، شاهد افزایش بی‌سابقه قیمت و ارزش بازار خود بوده است.

در زمان نگارش این خبر، جسمی کوین با قیمت ۰٫۰۱۳۸ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، ۳۵ درصد و در بازه زمانی هفتگی و ماهانه، به ترتیب ۱۳۰ و ۱۷۰ درصد رشد داشته است.این رشد چشمگیر جسمی کوین، توجه سرمایه‌گذاران و تحلیلگران را به خود جلب کرده و در نتیجه، گمانه‌زنی‌های زیادی را در مورد عوامل مؤثر بر آن ایجاد کرده است. یکی از نکات جالب توجه در مورد جسمی کوین، فعالیت‌ دو نهنگ آن است که اخیرا در مجموع، ۶۶۵٫۶ میلیون توکن JASMY را از صرافی کوین بیس برداشت کرده‌اند.

این اقدام نهنگ‌ها باعث افزایش فشار خرید در بازار شده و به رشد قیمت این رمزارز، کمک شایانی کرده است.

به گفته کارشناسان بازار، یکی دیگر از دلایل اصلی رشد جسمی کوین، تسهیل قوانین سرمایه‌گذاری در پروژه‌های رمزارزی توسط مقامات ژاپنی است. این تغییر نظارتی به نفع جسمی کوین که بزرگ‌ترین پروژه رمزارزی در ژاپن محسوب می‌شود، تمام شده است.

در این میان، برخی از تحلیلگران مطرح بازار، از جمله تحلیلگری با نام مستعار The Wolf of Memes Street، هدف بسیار صعودی ۰٫۳۰ دلار را برای قیمت JASMY پیش‌بینی کرده‌اند. این پیش‌بینی با افزایش تقاضا از سوی سرمایه‌گذاران خطرپذیر ژاپنی و در کل، جامعه ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته صعود ۱۳۰ درصدی جسمی کوین در یک هفته؛ جهشی کوتاه‌مدت یا رشدی پایدار؟ اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه