شرایط مهاجرت کارکنان پزشکی کانادا 2023 ✔️ مراحل + هزینه


آیا با ویزای معادل امکان مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

در پاسخ به امسال باید گفت که کانادا مانند آلمان، اتریش و انگلیس نوع خاصی از ویزای ورود مستقیم برای دوره های معادل سازی برای مشاغل این رشته ارائه نکرده است، افراد باید برنامه های اکسپرس اینتری یا کار کانادایی را طی کنند. تجربه و حتی ویزای تحصیلی برای ورود به کانادا.

درآمد کادر پزشکی در کانادا چقدر است؟

میزان درآمد پرسنل پزشکی در کانادا را می توان به عوامل مختلفی از جمله تجربه افراد، زمینه کاری و سابقه کاری افراد در این زمینه با حداقل حقوق حدود 40 هزار دلار کانادا مرتبط دانست. به طور متوسط ​​180 هزار دلار کانادا و درآمدهای بالای 500 هزار دلار کانادا نیز شامل می شود.

پرسنل پزشکی برای مهاجرت به کانادا به چه مدارکی نیاز دارند؟

یکی از مدارک اصلی مورد نیاز برای مهاجرت پرسنل پزشکی به کانادا، کسب آخرین مدرک تحصیلی در زمینه بهداشت و درمان و همچنین اطمینان از حداقل سابقه کاری یا تکمیل سابقه کاری در این زمینه و یا سابقه کار مرتبط در بیمارستان ها و تخصصی می باشد. کلینیک ها و تسلط به زبان های انگلیسی و فرانسوی بسته به استان و شهر انتخابی.

آیا افرادی که به عنوان پرسنل پزشکی وارد کانادا می شوند می توانند برای همراهان خود نیز برای ویزا اقدام کنند؟

بله، افراد در صورت داشتن شرایط اقامت برای خود و خانواده خود قبل از ورود به کانادا و یا حتی پس از ورود فرد اصلی به کانادا و داشتن حداقل شرایط و دریافت حداقل دستمزد لازم برای حمایت از خانواده، می توانند برای ویزای همراه اقدام کنند.

نوشته‌های مشابه