شباهت با معمر قذافی | تصاویر جنجالی از شباهت عجیب یک فرد با معمر قذافی در لیبی
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-03


گردآوری :


اشتراک گذاری :معمر محمد ابومنیار القذافی رئیس انقلابی جمهوری لیبی بوده است. این دیکتاتور دارای دو همسر بوده است که مجموعا دارای هشت فرزند می باشد.
به تازگی ویدیویی از فردی منتشر شده است که شباهت باور نکردنی با رهبر سابق لیبی دارد که این تصاویر سوژه عکاسان شده و در فضای مجازی غوغایی کرده است.

در ویدیویی زیر شباهت عجیب یک فرد با معمر قذافی را خواهید دید. قذافی رهبر سابق لیبی بوده است که با حقارت تمام به دست نیرو‌های انقلابی لیبی سرنگون شد.
در حال حاضر جنجالی که در شبکه‌های اجتماعی این کشور بر پا شده است انتشار فیلم یک فرد با شباهت عجیب به این رهبر دیکتاور است. این تصاویر جنجالی را دنیال کنید.

شباهت با معمر قذافی

تصاویر جنجالی از شباهت عجیب یک فرد با معمر قذافی در لیبی

انتشار تصاویری از حضور فردی با شباهتی باورنکردنی به قذافی رهبر سابق لیبی، باعث جنجال در شبکه‌های اجتماعی این کشور شده است.

معمر قذافی دیکتاتور خونخوار لیبی

معمر محمد ابومنیار القذافی (حدود ۱۹۴۲ – ۲۰ اکتبر ۲۰۱۱) انقلابی، سیاستمدار و نظریه‌پرداز سیاسی اهل لیبی بود. او از ۱۹۶۹ تا ۲۰۱۱ رهبر دفاکتو لیبی بود؛ ابتدا از ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۷ به‌عنوان رئیس انقلابی جمهوری عربی لیبی و سپس از ۱۹۷۷ تا ۲۰۱۱ به‌عنوان «رهبر برادرانهٔ» جماهیری عربی خلق سوسیالیستی عظمای لیبی. وی در اول سپتامبر سال ۱۹۶۹ میلادی با کودتایی آرام حکومت محمّد ادریس سنوسی، پادشاه وقت لیبی را سرنگون ساخت.

قذافی
رهبر سابق لیبی

 قذافی

او پس از کودتا، سیستم حکومتی لیبی را بر اساس ترکیبی از سوسیالیسم و اسلام طراحی کرده و تا سال ۱۹۷۷ رئیس کشور لیبی بود.

او در سال ۱۹۷۷ از منصب رسمی ریاست شورای فرماندهی انقلاب لیبی کناره‌گیری کرد و مدعی شد که فقط یک نماد ملی خواهد بود. که هیچ‌گاه به این تعهد پایبند نبود، و در تمام امور کشوری دخالت داشت

معمر محمد ابومنیار قذافی از سال ۱۹۷۹ تا سال ۲۰۱۱ رهبر لیبی بود و یه سطح جدید دیکتاتور بودن رو کل دنیا نشون داد ولی مثل تموم دیکتاتورای دنیا، با حقارت سرنگون شد.نوشته‌های مشابه