سوتی عادل فردوسی پور | لحظات خنده دار عادل فردوسی پور در مراسم ختم
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-29


گردآوری :


اشتراک گذاری :عادل فردوسی پور در مهر ماه ۱۳۵۳ در شهرآرا تهران به دنیا آمد. او با این که مدرک کارشناسی ارشد از از دانشگاه صنعتی شریف داشت با توجه به علاقه ای که به فضای فوتبال داشت به عنوان مجری برنامه نود در آمد. به عبارتی وی مجری و تهیه‌کننده برنامه نود و گزارشگر محبوب کشورمان است. در ادامه طی یک ویدیویی سوتی او را خواهید دید.

در ویدیوی زیر میتوانید سوتی عادل فردوسی پور را در مراسم ختم خانه عمه اش در کرمان ببینید. عادل فردوسی پور مجری محبوب فوتبال است که دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است. فردوسی پور، یک پرسپولیسی است. عادل فردوسی پور و برنامه مجری برنامه نود بود که از پخش شبکه سه سیما حذف شد.

سوتی عادل فردوسی پور

مجری محبوب فوتبال دوستان در مهر ماه ۱۳۵۳ بدنیا آمد. عادل فردوسی پور در محله شهرآرای تهران زاده شد. عادل فردوسی پور اصالتاً اهل شهر رفسنجان است. عادل فردوسی پور دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است. عادل فردوسی پور دوران دبستان را در مدرسهٔ ذوقی گذراند و با وجود علاقهٔ بسیارش به فوتبال از درسش دور نشد و دیپلم خود را از دبیرستان البرز با معدل ممتاز گرفت.او هم اکنون موفق ترین چهره تصویری ورزشی ایران و استاد دانشگاه شریف و مترجم و برنامه سازی قهار است.

عادل فردوسی‌پور
مجری محبوب فوتبالدوستان

شخصیت عادل فردوسی پور

پدرعادل فردوسی پور از اهالی رفسنجان و کرمانی الاصل است. عادل فردوسی پور دوران دبستان را در مدرسه “ذوقی” گذراند. عادل فردوسی پور از همان زمان علاقه اش به فوتبال نیز نمود پیدا کرد، علاقه ای که بعدها خانواده را نگران کرد. عادل فردوسی پور دوره راهنمایی را در مدرسه طالقانی گذراند و چهارسال دبیرستان را به مدرسه البرز رفت و با معدل ۱۸ دیپلم گرفت.

مجری پرسپولیسی برنامه نود

فردوسی پور، یک پرسپولیسی واقعی بود. او به شدت پرسپولیس سال های ۶۵ تا ۷۲ را دوست دارد؛ دوره ای که او در دوران دبیرستانش به سر می برد. فوتبالی که ستاره هایش فرشاد پیوس، مرتضی کرمانی، محسن عاشوری، رحیم یوسفی، مرتضی فتونی زاده، سعید نعیم آبادی، فریبرز مرادی، رضا عابدیان و … بودند

فردوسی پور هم مثل بسیاری از اهالی رسانه که به محض ورود به عرصه فوتبال و شناخت فضای سیاه حاکم بر این فوتبال از علاقه و تعصب شان نسبت به تیم مورد علاقه کم می شود، چنین بود شاید هنوز قلبش با پرسپولیس و تاریخ این تیم بزرگ باشد، اما دیگر مثل آن دوران و حتی دوران اولیه حضورش در رسانه، پرسپولیسی نیست.نوشته‌های مشابه