سلنا گومز و بنی بلانکو
تاریخ بروزرسانی : 2024-01-29


گردآوری :


اشتراک گذاری :خواننده مشهور امریکایی بعد از روابط عاشقانه متفاوت این بار با یک موزیسین بد تیپ دوست شده که با انتقادات دوست دارانش مواجه شده است. در ادامه تصاویری از سلنا گومز و بنی بلانکو را در نیک صالحی مشاهده کنید.

سلنا گومز و بنی بلانکو

اخیراً سلنا گومز با افشای رابطه عاشقانه خود با بنی بلانکو که آهنگساز موفقی است طرفدارانش را شگفت‌ زده کرد. با وجود این که خود گومز از رابطه با دوست‌ پسر جدیدش راضی است، طرفدارانش فکر نمی‌ کنند که او گزینه مناسبی برای خواننده محبوبشان باشد.

 
طرفداران سلنا به بنی شک دارند

دلیل اصلی اینکه طرفداران سلنا گومز از انتخاب اخیر او راضی نیستند مصاحبه بنی بلانکو در سال ۲۰۲۰ است؛ جایی که ظاهراً به سلنا متلک انداخت.

در آن زمان بنی که با جاستین بیبر، دوست پسر سابق سلنا، دوست است و کار مشترک نیز دارند، به تمجید از او پرداخت و از سلنا و سایر افراد مشهوری که برند لوازم آرایشی به راه می‌ اندازند انتقاد نامحسوسی کرد.

سلنا گومز و نامزدش

این آهنگساز در آن زمان گفت: «بیبر از آن هنرمندان کلیشه‌ ای که همه عین هم هستند نیست. آن‌ طور که می‌ آیند و می‌ گویند «این تک آهنگ جدیدم است و این برند لوازم آرایشی‌ ام است.» جاستین این‌ طور است که می‌ آید و می‌ گوید: «هی، امروز یک جوش درآوردم و اضطراب دارم.» همیشه درباره این چیزها صادق و صریح است.»

سلنا گومز و بنی بلانکو

رابطه عاشقانه خواننده مشهور آمریکایی

لازم به ذکر است که سلنا گومز خط تولید لوازم آرایش خود را در همان سال که این مصاحبه انجام شد به راه انداخت.

در ادامه بخوانید :   میان رده های جدید سامسونگ : معرفی زود هنگام

طرفداران همچنین فکر می‌کنند که او «زشت» است

با این حال این تنها دلیل نارضایتی هواداران سلنا از رابطه‌ اش با بنی نیست. بعضی از آن ها فکر می‌ کنند که او به اندازه کافی خوش‌ تیپ نیست.

بنی بلانکو

در مجموعه‌ ای از توییت‌ ها که هزاران لایک گرفته، کاربران شبکه‌ های اجتماعی ظاهر، اندام و قد بنی را بی‌ رحمانه هدف قرار داده‌ اند تا بگویند سلنا نباید با او در رابطه باشد.

یکی از کاربران توییتر نوشت: «وقتی آریانا گرانده و سلنا گومز بر سر «چه کسی با زشت‌ ترین مرد در رابطه است» رقابت می‌کنند.»

با وجود همه انتقادات رابطه آنها جدی به نظر می‌ رسد

او علناً گفته است: «او بهتر از هر انسان دیگری روی این سیاره با من رفتار کرده است.» و یک بار دیگر هم تاکید کرد: «او همچنان بهتر از همه کسانی است که تا به حال با آنها بوده‌ ام.»

عکس های خواننده مشهور و نامزدش

انتقادات به سلنا گومز و بنی بلانکو

سلنا در پاسخ به یکی از کسانی که رابطه او با بنی را زیر سوال برد نوشت: «آه، عزیزم… من از ۱۸ سالگی تراپی رفته‌ ام. می‌ دانم چه چیزی برایم بهتر است و تا وقتی که چیزی که لایقش هستم را به دست بیاورم می‌ جنگم. از قضاوت نادرستت ممنونم، اما من دارم بزرگ می‌ شوم.»

بنی بلانکو

در نتیجه سلنا با وجود تمام نظرات منفی از رابطه خود با بلانکو احساس خوبی دارد. یک منبع نزدیک گفت: «سلنا در کنار او احساس امنیت می‌ کند. بنابراین فکر کرد زمان خوبی است که خوشحالی‌ اش را با هوادارانش به اشتراک بگذارد.»

در ادامه بخوانید :   بررسی نمودار ریپل در زمان‌های مختلف؛ آیا XRP روند صعودی را از سر می‌گیرد؟

روزیاتونوشته‌های مشابه