ستاره سادات قطبی در بازپرس
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-22


گردآوری :


اشتراک گذاری :مجر و بازیگر جوان کشورمان که همسر شهرام شکیبا مجری توانمند می باشد بعد از حضور در چند سریال تلویزیونی این بار در سریال بازپرس نیز بازی کرده است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی کوتاهی از ستاره سادات قطبی در بازپرس را در نیک صالحی مشاهده کنید.

ستاره سادات قطبی در بازپرس

ستاره سادات قطبی مجری و حافظ قرآن متولد ۳ اسفندماه سال ۱۳۶۵ در نجف آباد اصفهان است.فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری می باشد، از والیبال به سمت کیک بوکس رفت، بعد از حفظ قرآن به اجرا روی آورد و یک تجربه ناموفق زناشویی هم دارد.

شهرام شکیبا و ستاره سادات قطبی با فرزندانشان

او از ۱۰ تا ۱۸ سالگی والیبال را حرفه ای ادامه داد سپس به ورزش کیک بوکس و رشته های فول کنتاکت علاقمند شد اما بخاطر مسائل شخصی نتوانست زیاد ادامه دهد.

خانواده ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی که چند سالیست با شهرام شکیبا ازدواج کرده و این زوج دارای دو فرزند پسر به نام های صدرا و حسین هستند اما خانم مجری از ازدواج قبلی خود پسری به نام امیرعلی و آقای مجری از زندگی قبلیش پسری به نام علی دارد.

ستاره سادات قطبی در بازپرس

تحصیلات و ورود به تلویزیون

ستاره سادات قطبی فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری است. او کارش را در صدا و سیما به عنوان گرافیست برنامه های آموزشی و مذهبی از شبکه آموزش شروع کرد و از همانجا مسیر زندگی و کاری‌اش تغییر پیدا کرد. این مجری محجبه سابقه اجرا و بازی در سریال گاندو ۲ و نوار زرد ۲ را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

ستاره سادات قطبی در سریال نوار زرد
ستاره سادات قطبی و همسرش

این مجری جوان که فعالیت زیادی در شبکه‌ های اجتماعی دارد و بیش از ۳۰۰ هزار نفر در اینستاگرام او را دنبال می‌کنند.

گفتنی است همسر وی شهرام شکیبا متولد ۱۷ آبان ۱۳۵۱ منتقد سینما، شاعر طنزپرداز، مجری تلویزیون و بازیگر ایرانی است. وی تاکنون در جشنواره‌های ادبی و طنز مختلفی به عنوان داور یا ناظر شرکت داشته‌ است.

شهرام شکیبا و ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی در بازپرس

سریال بازپرس به کارگردانی “احمد معظمی” و تهیه‌کنندگی “محمدرضا شفیعی” از روز شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۲ روی آنتن شبکه ۱ قرار گرفت. داستان فیلم درباره بازپرسی به نام “صدرا” است که در جریان سوءاستفاده اقتصادی بزرگی قرار می‌گیرد. وی در جریان سرنخ‌های پرونده به یک آقازاده و تهیه‌کننده رانت‌خوار می‌ رسد.

بازیگران سریال نوار زرد
عکس های اینستاگرام ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی که تجربه حضور در سریال های گاندو و نوارزرد ۲ را داشته در سریال بازپرس نیز بازی کرده است.

محسن قصابیان، فرهاد قائمیان، محمدرضا شریفی‌ نیا، مهدی فخیم‌زاده، فریبا کوثری، اندیشه فولادوند، سیدجواد هاشمی، سوگول طهماسبی، فریبا متخصص، ایوب آقاخانی، شهروز دل‌افکار، کاظم هژیرآزاد، پورانداخت مهیمن، رسول نجفیان، مجید پتکی، یاسمن معاوی، هادی دیباجی، سید مهرداد رضایی، محسن بهرامی، شهید تسلیمی، حمیدرضا هدایتی، آذین احرامی، ستاره سادات قطبی، سیامک راشدی، رضا مولایی، مرتضی تهرانی و… برخی بازیگران این سریال‌ تلویزیونی‌ اند.

شهرام شکیبا و همسرش
ستاره سادات قطبی و پسرش

تسنیم , سلام سینما , اینستاگرامنوشته‌های مشابه