زیباترین زن سال 2024 | زیباترین زن سال داور فوتبال شد
تاریخ بروزرسانی : 2024-03-11


گردآوری :


اشتراک گذاری :سلن فیگورورا دختر جوان مکزیکی موفق شد که در مسابقه ملکه زیبایی مقام اول را کسب کند. او بخاطر علاقه زیادی که به فوتبال دارد تصمیم گرفت داوری کند اما خیلی راحت می توانست وارد عرصه مدلینگ شود. در قسمت زیر تصاویری از داوری زیباترین زن سال ۲۰۲۴ در فوتبال را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس ها در نیک صالحی همراه ما باشید.

زیباترین زن سال ۲۰۲۴

داور زن فوتبال مکزیک به عنوان ملکه زیبایی این کشور انتخاب شد.

ملکه زیبایی کشور مکزیک

حضور داور زن در دربی تهران

این روزها بحث قضاوت داور زن در دربی تهران و حضورش در اتاق VAR حسابی داغ شده و قرار است مهسا قربانی برای اولین بار در فوتبال ایران، بازی مردان را قضاوت کند. گرچه او در زمین چمن حضور نخواهد داشت اما بودنش در اتاق VAR را می‌توان به فال نیک گرفت. این روزها و حتی در فوتبال مردان هم از داور زن استفاده می‌شود و مدتی پیش هم در تورنمنتی که در عربستان با حضور تیم‌های الهلال، النصر و اینترمیامی برگزار شد، داوران زن مسئولیت قضاوت بازی‌ها را برعهده داشتند.

داوری زیباترین زن سال

داوری ملکه زیبایی مکزیک در فوتبال

در نقطه ای دورتر از عربستان روی نقطه ای دیگر در کره زمین، یک داور زن در مکزیک توانست برنده مسابقه ملکه زیبایی شود. «سلن فیگوروا» ۲۴ ساله به دلیل چهره زیبا و اینکه او در مسابقه ملکه زیبایی هم نفر اول شده است به راحتی می‌توانست وارد صنعت مدلینگ شود اما او تصمیم گرفت تا به عشق‌اش فوتبال و داوری بپردازد.

عشق ملکه زیبایی مکزیک به فوتبال بسیار زیاد است و او می‌خواهد با قضاوت در میادین فوتبال و به خصوص در لیگ برتر کشورش در آنجا هم بدرخشد. گفتنی است رویای او حضور به عنوان یک داور زن در لیگ حرفه‌ای زنان یا مردان مکزیک است و اینکه پس از آن بتواند به عنوان نماینده کشورش در سطوح بین‌المللی هم سوت بزند.

خبر ورزشینوشته‌های مشابه