زهره حمیدی و پسرش حمید
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-01


گردآوری :


اشتراک گذاری :خانم حمیدی که مدتی است در فضای مجازی به شدت فعال است او که به اروپا سفر کرده است تا فرزندانش را بعد از مدت ها ملاقات کند عکس های زیبایی از المان و سفر به دیگر کشورهای همسایه منتشر کرده است.

خانم حمیدی که بعد از ازدواجش و حضور در سینما و تلویزیون جایگاه بازیگری ویژه ای در میان هنرمندان دارد صاحب ۴ فرزند شد. دو پسر و دو دختر که متاسفانه یکی از پسرانش به دلیل استفاده از مکمل های بدنسازی در خواب از دنیا رفت و خانم بازیگر را با غمی ابدی روبرو کرد. پسر دیگرش بعد از مرگ برادرش به المان مهاجرت کرد و این روزها خانم بازیگر برای مدتی است که پیش پسرش رفته است. زهره حمیدی و پسرش حمید را در نیک صالحی ببینید.

زهره حمیدی و پسرش حمید

بازیگر تولدی دیگر در کنار پسرش در آلمان

قابی زیبا از زهره حمیدی و پسرش حمید در خارج از کشور

تلخ‌ترین خاطره خانم حمیدی

تلخ‌ترین خاطره زندگی من فوت حامد عزیز بود و این بدترین حالت برای یک مادر است. هنگام این جریان من در اهواز و برای فیلمبرداری رفته بودم که اطلاع دادند حامد فوت کرده است. در طی ۱۶ ساعتی که از اهواز به تهران می‌آمدم، عین این ۱۶ ساعت برایم مانند یک عمر گذشت و لحظه‌ای نبود که چشمانم خیس نباشد.

درست از همان لحظه که حامد متولد شده بود و پزشک آن را در آغوشم گذاشته بود تا مدرسه رفتن، بزرگ شدنش، همه و همه مانند یک فیلم بود، حامد تنها ۲۷ سال داشت که این اتفاق برایش رخ داد، او در اثر ایست قلبی در خواب، ما را ترک کرد، حامد مانند تمام جوان‌های هم سن و سالش به فکر سلامتی و اندامش بود و به همین خاطر از داروهایی که در کلاس‌های بدنسازی به او معرفی شده بود استفاده می‌کرد و دارویی که حامد مصرف کرده بود روی قلبش تاثیر گذاشته بود، توصیه من به جوان‌ها به عنوان یک مادر، پرهیز از مصرف داروهای این چنینی و شیمیایی است و جوان‌های امروز باید مثل جوان‌های قدیم که زورخانه می‌رفتند با روش‌های درست به فکر سلامتی‌شان باشند.

پسر خانم حمیدینوشته‌های مشابه