زندگی استیون اسپیلبرگ | همه چیز درباره زندگی عاشقانه استیون اسپیلبرگ
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-29


گردآوری :


اشتراک گذاری :یکی از کارگردانان بزرگ دنیا که لقب های زیبای به او داده اند تا کنون دو بار ازدواج کرده و همسر دومش کیت کپشا می باشد. در ادامه جزئیات بیشتر درباره  زندگی استیون اسپیلبرگ را در Niksalehi مشاهده کنید.

زندگی استیون اسپیلبرگ

استیون اسپیلبرگ چندین دهه در صنعت فیلمسازی فعالیت داشته است، از جمله به یادماندنی ترین آثار او ئی.تی. موجود فرازمینی (۱۹۷۵) آرواره ها (۱۹۸۲) و فهرست شیندلر (۱۹۹۳) است.

این فیلمساز تحسین شده که اکنون ۷۶ سال دارد، سه گانه اصلی ایندیانا جونز و دنباله بعدی آن و همچنین دو قسمت اول مجموعه فیلم های محبوب پارک ژوراسیک را کارگردانی کرد. استیون جوایز متعددی از جمله چندین جایزه اسکار را به دست آورده است. در ادامه نگاهی به زندگی شخصی استیون اسپیلبرگ انداخته‌ایم.

استیون اسپیلبرگ و همسر اولش

 
ازدواج اول

استیون با همسر اول خود، امی اروینگ بازیگر ینتل (۱۹۸۳) که اکنون ۶۹ سال دارد، هنگامی که برای بازی در فیلم برخورد نزدیک از نوع سوم (۱۹۷۷) تست بازیگری داد، ملاقات کرد. امی در این پروژه که توسط استیون نویسندگی و کارگردانی شده بود، به این نقش دست نیافت.

استیون اسپیلبرگ و پسرش مکس

آنها در ابتدا از حدود سال‌های ۱۹۷۶ تا ۱۹۸۰ با هم رابطه داشتند و پس از جدایی، دوباره به هم پیوستند و در سال ۱۹۸۵، ازدواج کردند. اما بعد از ۴ سال زندگی مشترک، در سال ۱۹۸۹ از یکدیگر جدا شدند و جدایی آنها، یکی از گران ترین طلاق ها در میان سلبریتی ها بود.

زندگی استیون اسپیلبرگ و خانواده اش

خانواده فیلمساز مطرح آمریکایی

 

قبل از طلاق، امی و استیون در سال ۱۹۸۵ صاحب پسری به نام مکس شدند که اکنون ۳۸ ساله است. مکس بزرگ‌ترین فرزند استیون بوده و ظاهرا یک طراح گرافیک و همچنین یک تهیه‌کننده است.

استیون اسپیلبرگ و کیت

ازدواج دوم

استیون و کیت کپشا در جریان ساخت فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ (۱۹۸۴) با هم آشنا شدند. در این فیلم کیت، نقش ویلی اسکات را بازی کرد.

استیون اسپیلبرگ و همسرش

او و کیت در سال ۱۹۸۹ پس از جدایی او از امی شروع به زندگی مشترک کردند. کیت قبل از ازدواج با این کارگردان به یهودیت گروید و آنها در سال ۱۹۹۱ ازدواج کردند.

زندگی استیون اسپیلبرگ و همسرش

 

این زوج دارای پنج فرزند مشترک هستند. دو فرزند بزرگ آنها ساشا اسپیلبرگ ۳۳ ساله و سایر اسپیلبرگ ۳۱ ساله هستند. سومین فرزند این زوج دستری آلین اسپیلبرگ که اکنون ۲۶ ساله است و در سال ۱۹۹۶ به دنیا آمد، در همان سال این زوج، میکایلا جورج که اکنون ۲۷ سال دارد را به فرزندی قبول کردند. استیون همچنین تئو اسپیلبرگ که اکنون ۳۵ ساله است را به فرزندی پذیرفت.

استیون اسپیلبرگ و دخترش

این خانواده ترکیبی، یک عضو دیگر دارد؛ دختر کیت، جسیکا کپشا ۴۷ ساله که از ازدواج اول کیت با رابرت کپشا است. جسیکا، مانند مادرش، یک بازیگر است و بیشتر به خاطر بازی در نقش آریزونا رابینز در سریال آناتومی گری شناخته می شود.

استیون اسپیلبرگ و همسرش کیت

کیت، سال ها پیش بازیگری را کنار گذاشته و اخیراً نقاش شده است. او درباره زندگی مشترک خود با استیون اسپیلبرگ گفته بود که آنها همکار بودند و زندگی‌شان یک محصول مشترک است. کیت در مصاحبه ای به اشتراک گذاشت: «او (استیون) جت خود را هدایت می کند که شامل دوربین و یک داستان است. جت من خانواده است.»

روزیاتونوشته‌های مشابه