روانشناسی شخصیت | بگو چه نوع خط چشمی می‌کشی تا بگم چه شخصیتی داری؟


چشم ها پنجره روح هستند و خط چشم قاب زیبای آن است. بنابراین، دفعه بعد که خط چشم می‌کشید؛  بهتر است بدانید یک نوع روانشناسی پشت آن است.

بدون خط چشم


پیشنهاد ستاره

شما عاشق مینیمالیسم هستید. به دلیل مهارت های مشاهده‌ای خود عالی عمل می‌کنید و ترجیح می‌دهید به اطراف نگاه کنید و به افراد و مکان توجه کنید.

شما عاشق آشپزی هستید و خوب آشپزی می‌کنید. بیشتر ترجیح می‌دهید خلاصه یک فیلم را ببینید تا کل آن را.

خط پایین چشم

شما اهمیتی نمی‌دهید! برای خودتان لباس می‌پوشید و نظر مردم در مورد خود یا استایل تان اصلا مهم نیست. اعتماد به نفس بالایی دارد.

خط چشم تک در بالای چشم

جدی هستید و از مکان‌های شلوغ و پر سر و صدایی که نمی‌توانید فکر خود را بشنوید، لذت نمی‌برید. شما ممکن است عاشق دوستیابی آنلاین باشید. اتاق شما گاهی به هم ریخته ، اما هرگز کثیف نیست.

خط کشیدن داخل چشم

افکار و احساسات شما مختل شده و دوست ندارید در کنار مردم باشید. فکر می کنید آن‌ها تمایل دارند شما را آزار دهند. اما وقتی کسی را دوست دارید، پرشور و به شدت وفادار هستید. شما عاشق هنر هستید و دیوارهای خانه تان احتمالاً پر از شاهکارهای قاب شده است.

خط کشیدن لبه بیرونی چشم

شما می‌دانید چه می‌خواهید و چگونه به آن برسید. شما خیلی مصمم هستید و بلد هستید که چگونه معاشقه کنید. مسخره می‌کنید، اما هرگز زیاده‌روی نمی کنید.

 

خط چشم گربه ای

شما عاشق عطر زدن هستید و اغلب از بوی خوبی که دارید ستایش می‌شوید. معمولاً در اولین ملاقات، چیزهای زیادی در مورد خود به نمایش می‌گذارید، و صبح روز بعد از آن پشیمان می‌شوید.

در ادامه بخوانید :   نکات مهم در هنگام خرید کمربند پلاتینر اصل کدام است؟

خط چشم گربه ای اغراق آمیز

شما می دانید که جذاب هستید و با جذاب ترین فرد اطراف خود تماس چشمی برقرار می‌کنید. بسیاری از مردم حتی قبل از اینکه شما را بشناسند تصور می‌کنند که شما مغرور هستید. شما خلاق هستید و معمولاً ایده‌هایی را به ذهن می‌آورید.

 

خط چشم ساده

شما از آن دسته ای هستید که ترجیح می‌دهید در اولین قرار ملاقات، دست در دست هم بگیرید.  شما محتاط هستید، اما عاشق خرید هستید. طعم بستنی مورد علاقه شما ، شکلاتی است.

 

خط چشم ضخیم و کثیف

شما عاشق شلوار جین قدیمی هستید و در هر زمان، یک جفت جین در کمد لباس شما وجود دارد که بیش از یک دهه از عمر آن می گذرد. عاشق نوازش هستی و خیلی زود وابسته می‌شوید.

نوشته‌های مشابه