روابط عمومی نماوا: مصاحبه اخیر نایب رئیس هیئت مدیره نماوا را تنها باید واکنشی به یک مورد خاص دانست.


روابط عمومی نماوا: مصاحبه اخیر نایب رئیس هیئت مدیره نماوا را تنها باید واکنشی به یک مورد خاص دانست.

سینماپرس: روابط عمومی نماوا در خصوص صحبت اخیر نایب رئیس هیئت مدیره اطلاعیه ای منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس، محمدحسین شانه‌ساز زاده، بنیان‌گذار گروه شاتل و نایب رئیس هیئت مدیره پلتفرم نماوا در بخشی از گفت‌وگوی منتشر شده در فضای مجازی درباره بازیگران و تهیه‌کنندگان سینما گفت: در چندین دوره حضور داشته‌ام. صنایع مختلف و من تا به حال چنین بد اخلاقی را در هیچ کجا ندیده ام. بازیگران، تهیه کنندگان، همه بداخلاقی خاص خود را دارند. آنها نه به قرارداد و نه به قول خود متعهد نیستند. اسمشون هنری و بافرهنگ و فرهیخته ولی خیلی بد اخلاقن!

اظهارات شانه ساز زاده با واکنش برخی از سینماگران مواجه شد و نماوا را بر آن داشت تا بیانیه ای را در خصوص صحبت های اخیر نایب رئیس هیئت مدیره منتشر کند.

متن بیانیه پلتفرم نماوا به شرح زیر است:

جز هنر که تاج آفرینش است

دوران بی کرامتی جاودانه است

مجموعه نماوا مفتخر است که یکی از قدیمی ترین پلتفرم های اکران خانگی است که سال هاست خود را خانه سینماگران و هنرمندان ایرانی می دانسته و همواره ارتباطی محترمانه بر اساس اصول حرفه ای با آنان به عنوان راهنمای اقدامات خود داشته است.

نماوا در بحران های اقتصادی سال های پایانی سینمای ایران در کنار دیگر بسترهای اکران سعی کرد فضا و فرصتی را فراهم کند تا آسیب کمتری به نیروهای خلاق سینما وارد شود. اگرچه در زمان ساخت و اکران برخی از سریال های نمایشی، مشکلاتی برای برخی از همکاران به وجود آمد و با وجود هزینه های هنگفت، سریالی به دلیل سوء نیت پخش نشد، اما بدیهی است که چنین مشکلاتی رایج نیست و مصاحبه اخیر معاونت. -رئیس هیات مدیره نماوا را فقط باید واکنشی به یک مورد خاص دانست.

گروه نماوا ضمن پوزش از هنرمندان شریف و بزرگوار و جامعه اصناف سینمای ایران تاکید می کند که ادامه ارتباط مودبانه و محترمانه با سرمایه های ارزشمند سینمای ایران همچنان مهمترین سرمایه خواهد بود.

نوشته‌های مشابه