رشد انفجاری ۵،۳۸۰ درصدی توکن جدید آلت‌ لیر تنها در ۳۰ دقیقه!


زمان مطالعه: 2 دقیقه

آلت لیر (AltLayer) با نماد اختصاری ALT، یک پروتکل غیرمتمرکز که برای رول‌آپ‌ها طراحی شده، مدت کوتاهی پس از آغاز معاملات خود در بایننس، رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده است.
داده‌های بایننس نشان می‌دهند که توکن ALT در ابتدا با قیمت ۰٫۰۰۶ دلار برای معامله در دسترس قرار گرفت. با این حال، پس از ثبت حجم معاملات ۴۳٫۷۸ میلیون دلاری، قیمت این دارایی به طرز انفجاری در کمتر از یک دقیقه به ۰٫۲۸۶ دلار افزایش یافت. پس از آن و در عرض ۳۰ دقیقه، قیمت این رمزارز به ۰٫۳۲۸ دلار رسید.

به عبارت دیگر، توکن بومی آلت لیر از زمان آغاز معاملات خود، رشد قابل‌توجه ۵،۳۸۰ درصدی را تجربه کرده است. در زمان نگارش این خبر، ALT با قیمت ۰٫۲۹۱ دلار معامله می‌شود.
قابل ذکر است که معاملات ALT پس از پایان برنامه شش روزه فارمینگ که از جمعه گذشته آغاز شده بود، در صرافی بایننس فعال شد. این برنامه به شرکت‌کنندگان اجازه می‌داد تا توکن‌های BNB و FDUSD خود را در استخرهای جداگانه برای فارمینگ ALT استیک کنند. در این برنامه، تیم آلت لیر ۵ درصد از حداکثر عرضه توکن ALT، معادل ۵۰۰ میلیون توکن را ارائه کرد.
پروژه آلت لیر یک مفهوم جدید به نام Restaked Rollups را معرفی می‌کند که شامل جمع‌آوری روی‌آپ‌ها از پشته‌های مختلف مانند OP Stack ،Arbitrum Orbit و Polygon CDK، و سپس، افزایش امنیت، تمرکززدایی، قابلیت همکاری و فاینالیتی آنها است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

در ادامه بخوانید :   استخراج‌کنندگان بیت کوین رکورد شکستند!

نوشته رشد انفجاری ۵،۳۸۰ درصدی توکن جدید آلت‌ لیر تنها در ۳۰ دقیقه! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه