رامی ملک و همسرش | جدایی آقای بازیگر برنده اسکار پس از 5 سال زندگی مشترک
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-06


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر برنده جایزه اسکار که با همسر خود در فیلم بوهمین راپسودی آشنا شده بود و بعد از این فیلم با هم رابطه عاشقانه ای را تجربه کرده بودند اکنون از یکدیگر جدا شده اند. در ادامه عکس های از رامی ملک و همسرش را در Niksalehi مشاهده کنید.

رامی ملک و همسرش

رامی ملک (Rami Malek) برنده جایزه اسکار و لوسی بوینتون (Lucy Boynton) پس از پنج سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. این زوج در جریان فیلمبرداری فیلم زندگینامه ای موفق بوهمین راپسودی (Bohemian Rhapsody) با یکدیگر آشنا شدند اما این‌طور که پیداست چند وقتی است که رابطه‌شان به پایان رسیده است.

این دو بازیگر در داستان فیلم بوهمین راپسودی نیز با یکدیگر دوست بودند؛ جایی که ملک نقش فردی مرکوری رهبر گروه موسیقی کوئین را بازی کرد و لوسی در نقش مری آستین، دوست دختر فردی مرکوری ظاهر شد. رامی ملک برای این فیلم برنده جایزه اسکار شد.

لوسی بوینتون و رامی

منابع مطلع گفته‌اند که این زوج اوایل سال جاری میلادی پس از سرد شدن رفته رفته رابطه خود، از هم جدا شدند. آخرین باری که این دو در یک عکس کنار یکدیگر دیده شدند فوریه امسال بود.

یک منبع مطلع به Sun گفت: «رامی و لوسی اوایل امسال بدون سروصدای آنچنانی از هم جدا شدند. آنها مدت زیادی با هم بودند اما با گذشت زمان از لحاظ احساسی از هم دور شدند. حالا هر دو مشغول زندگی خودشان هستند و سرشان با کار شلوغ است.»

رامی ملک و همسرش

جدایی بازیگران فیلم بوهمین راپسودی

شایعه شده که رامی پس از جدایی برای حمایت عاطفی، با دوستان مختلفی نشست و برخاست می‌ کند، ازجمله با اما کورین (Emma Corrin) بازیگر نقش دایانا در سریال تاج. این دو در ماه جولای در کنسرت بروس اسپرینگستین، خواننده راک و فولک آمریکایی با یکدیگر دیده شدند.

منبع مطلع درباره روابط کنونی رامی ملک گفت: «رامی دارد از زندگی‌ اش لذت می‌ برد. خودش را با دوستانش محاصره کرده و تابستان را به خوشی سپری کرده است.» به نظر می‌ رسد لوسی هم از زندگی مجردی‌ اش لذت می‌ برد و بدون رامی در ویمبلدون شرکت کرده است.

لوسی بوینتون

این زوج پیش از این بسیار عاشق به نظر می‌ رسیدند و در مورد رابطه و احساسات خود به یکدیگر در میان عموم بسیار آشکار رفتار می‌ کردند. وقتی رامی جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برد در سخنرانی‌ اش گفت: «لوسی بوینتون، تو قلبِ فیلمی، تو بی‌ اندازه بااستعدادی، تو قلبم رو تسخیر کردی».

طلاق رامی ملک و همسرش

آقای بازیگر اخیرا در فیلم اوپنهایمر ظاهر شده است که در آن نقش دیوید هیل، فیزیکدان هسته ای که در ساخت بمب اتمی در جریان جنگ جهانی دوم کمک کرد، بازی می‌ کند. او همچنین در آخرین فیلم جیمز باند، زمانی برای مُردن نیست، در نقش لیوتسیفر سافین شرور در مقابل دنیل کریگ ظاهر شده است.

فیلم بوهمین راپسودی

لوسی بوینتون با فیلم بیوگرافی کوئین و در کنار رامی ملک به شهرت رسید اما پیش از آن در سال ۲۰۱۷ در قتل در قطار سریع السیر شرق نیز بازی کرده بود و اخیرا در فیلم باربی ساخته گرتا گرویگ نیز دیده شده است.

رامی ملک و همسرش لوسی

روزیاتونوشته‌های مشابه