رئیس دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی منصوب شد


به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، علی سلیقه طی حکمی پدرام جدی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست جاکمی را به سمت رئیس دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد. در متن تصمیم سلاجگاه خطاب به رئیس دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان به شرح زیر است:

با سلام و درود؛
نظر به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و مستندات مدیریتی، به موجب این حکم، جناب عالی به سمت «سرپرست اداره مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی» منصوب می شوید.

تولید و ارائه محتوای باکیفیت بر اساس آموزه های ایرانی و اسلامی برای خانه های بوم گردی به عنوان بسترهای اصلی ترویج بر اساس توان کارشناسی جهادی و تحقق اصل 50 قانون اساسی.

رواج و توسعه مفاهیم، ​​الگوها و ارزش های دینی و ملی در راستای تجدید سرمایه اجتماعی و مشارکت مردم در حفاظت از محیط زیست.

برنامه ریزی برای مشارکت جوامع محلی، اقشار و استفاده از ظرفیت کود برای افزایش میزان ایفای نقش در برنامه های حفاظت از محیط زیست.

توجه و بکارگیری خلاقیت و نوآوری اجتماعی با رویکرد مدیریت افراد اصلی در مدیریت محیطی.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با محوریت «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «اهمیت به مردم»، «طهارت و مفاسد ستیزی» و «اجرای مفاد توافقنامه مدیران دولت مردمی» و در تعامل با سایر همکاران، سازمان در تحقق اهداف خود کوشا است. آن را امتحان کنید

توفیق ایشان را در انجام وظایف محوله، خدمت به مردم، تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و بویژه در اعلام گام دوم انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسالت دارم.

جدای دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش محیط زیست است و پیش از این به عنوان مشاور رسانه ای رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و مشاور رسانه ای فرماندهی سازمان حفاظت محیط زیست، دبیر دانشگاه و معاونت علمی و فناوری خبرگزاری دانشجو و عضویت در بخش کشاورزی و منابع طبیعی مرکز مطالعات استراتژیک.

انتصاب وی صبح امروز از سوی نورالله مرادی معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست اعلام شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

نوشته‌های مشابه