دوره پیش پزشکی چینی 2023 (جامع ترین نکات + پذیرش) • سروش فردا


بررسی دوره پیش پزشکی چین

دوره Dolecar چین تقاضای زیادی در بین دانشجویان بین المللی وجود دارد، اما سوال اینجاست دوره پیش پزشکی در چین چیست؟? دوره پیش پزشکی در واقع یک دوره مقدماتی برای تحصیل پزشکی در چین است که شرایط خاص خود را دارد. مدارک و شرایط لازم و همچنین پرداخت را دارید هزینه دوره پزشکی در چین که بسیار مقرون به صرفه است می توانید به این دوره بپیوندید و آموزش های ویژه ای را برای تحصیل پزشکی دریافت کنید. برای جزئیات بیشتر با این مقاله همراه باشید تحقیقات پیش پزشکی در چین بیایید صحبت کنیم و راهنمای شما در این راه باشیم.

اول به سوال مهمدوره قبل از پزشکی در چین چیست؟؟ ما داریم می رویم

بر روی آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

توجه داشته باشید که تمامی مشاوران موسسه حقوقی سروش فردا آموزش های کافی برای پاسخگویی به سوالات شما را فرا گرفته اند. تو می توانی پس از خواندن این مقاله با دفتر حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کامل برخوردار شوید.

همچنین می توانید برای پاسخگویی به مشاوران ارشد موسسه سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ همین مقاله مطرح نمایید.

دریاچه هانگژو، هانگژو، چین

1. دوره پیش پزشکی چینی چیست؟

دوره پیش پزشکی چینی گفته می شود دوره ای است که دانشجویان را برای تحصیل در دانشگاه در رشته پزشکی آماده می کند. به عبارت دیگر اگر متقاضی بین المللی بخواهد با مدرک دیپلم در چین در رشته پزشکی تحصیل کند، ابتدا باید دوره پیش پزشکی را بگذراند و سپس تحصیلات آکادمیک خود را آغاز کند.

به یاد داشته باشید که بهترین دانشگاه های پزشکی چین شامل یک دوره پیش پزشکی در برنامه درسی خود هستند.

با تحقیقات پیش پزشکی در چین شما روی موضوعاتی مانند زیست شناسی و شیمی تمرکز خواهید کرد و از مزیت مهم آمادگی برای قبول مسئولیت های برخی از حرفه های پزشکی برخوردار خواهید بود. این دوره معمولا 16 هفته طول می کشد.

بد نیست بدانید برای تحصیل در انواع زیر رشته های پزشکی در چین باید دوره Pre-Medical را بگذرانید.

2. شرکت در دوره پری مد در چین چه مزایایی دارد؟

شما شرکت کنید یک دوره افسانه ایپزشکی چین شما از مزایای متعددی بهره مند خواهید شد که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

 • کسب آمادگی کامل برای تحصیل در دانشگاه های پزشکی چین و تسلط بر دوره های آموزشی این رشته
 • انعطاف بیشتر در مسیر مهاجرت تحصیلی و سازگاری با محیط جدید
 • قیمت مناسب یک دوره افسانه ایپزشکی چین و زندگی در این کشور
 • کیفیت بالای آموزش و حضور معلمان واجد شرایط در کلاس های درس این دوره مدرسه
 • زندگی در کشوری با تاریخ پرتلاطم و فرهنگ غنی
در ادامه بخوانید :   بهترین دانشگاه های پزشکی جهان 2024 ✔️ معرفی بهترین دانشگاه های پزشکی

منتظر قسمت بعدی مقاله باشید شرایط تحصیل در دوره پیش پزشکی در چین بیایید با هم صحبت کنیم و سرفصل های این دوره را مرور کنیم.

Fenghuang،-Xiangxi،-چین-(2)

3. شرایط تحصیل پیش پزشکی در چین چیست؟

مانند هر دوره دیگری، دوره Dolecar چین نیز شرایط خود را دارد. شامل شرایط آموزش پیش پزشکی در چین موارد زیر ممکن است مشخص شود:

 • بالای 18 سال باشد.
 • دارای 12 سال تحصیل و حداقل مدرک دیپلم.
 • یک دانشجوی بین المللی باشید و یک پاسپورت معتبر به مدارک خود ضمیمه کنید.
 • گواهی سلامت خود را به دانشگاه ارائه دهید.

زبان تحصیل در دوره پیش پزشکی چینی، انگلیسی است زیرا این دوره فقط برای دانشجویان بین المللی است. به عبارت دیگر یکی از شرایط اساسی پول شهریه دورهپزشکی چینبا داشتن مدارک معتبر برای تسلط به زبان انگلیسی. از جمله مدارک زبان انگلیسی که مورد تایید دانشگاه های چین هستند می توان به آیلتس و تافل اشاره کرد.

بد نیست بدانید دانشجویانی که شهروند کشورهای انگلیسی زبان هستند بدون داشتن مدرک زبان واجد شرایط هستند شرایط آموزش پیش پزشکی در چین آنها خواهند بود.

4. سرفصل های آکادمیک دوره پیش مدد در چین چیست؟

دوره پیش پزشکی چینی بر موضوعات پایه پزشکی و همچنین زبان و مطالعات فرهنگی تمرکز دارد. این موضوعات ممکن است در دانشگاه های مختلف چین تفاوت هایی داشته باشند، اما به طور کلی می توان گفت که این دوره در دوره های زیر کار می کند:

 • انگلیسی: در این دوره شما زبان انگلیسی را در دو سطح عمومی و تخصصی مطالعه می کنید. به یاد داشته باشید که سطح تخصصی به معنای زبان تخصصی رشته پزشکی است و شما با تمامی اصطلاحات پزشکی آن زبان آشنا خواهید شد.
 • دروس پایه پزشکی: زیست شناسی و شیمی به عنوان مهمترین دروس رشته پزشکی از دیگر سرفصل های آموزشی این درس می باشد.
 • زبان و فرهنگ چینی: هدف از برگزاری دوره پیش پزشکی آمادگی دانشجویان برای ورود به دانشگاه های چین نه تنها از نظر علمی، بلکه از نظر فرهنگی و سازگاری بهتر با محیط است. در این دوره شما با اصول اولیه زبان چینی و آشنایی با فرهنگ چینی آشنا خواهید شد.

در برخی از دانشگاه های چین، دروس فیزیک و ریاضی نیز در دوره پیش پزشکی تدریس می شود.

در ادامه بخوانید :   مسیری که CRM برای رشد و توسعه کسب و کار شما ایجاد می‌کند.

در صورت تمایل با موسسات و دانشگاه هایی که برنامه درسی را ارائه می دهند دوره پیش پزشکی چین آشنا شوید، ادامه مقاله را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

دیوار بزرگ، چین

5. بهترین دانشگاه های پیش پزشکی در چین کدامند؟

اگر قصد شرکت در دوره Dolecar چین شما باید ابتدا دانشگاهی در این کشور پیدا کنید که شرایط تحصیلی شما را برآورده کند. بنابراین ضروری است که بهترین دانشگاه ها ارائه دهند یک دوره افسانه ایپزشکی چین می دانم در لیست زیر می توانید عناوین برخی از این دانشگاه ها را بیابید:

6. برای تحصیل دوره پیش مدد در چین چه کاری باید انجام دهیم؟

اگر بخواهید یک دوره افسانه ایپزشکی چین ابتدا با انتخاب دانشگاه مورد نظر خود شرکت کنید. پس از انتخاب دانشگاه باید برای ثبت نام درخواست پذیرش مراجعه کرده و به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کنید. با مراجعه به این وب سایت می توانید از اسناد و مدارک استفاده کنید شرایط آموزش پیش پزشکی در چین تاریخ ارسال مدارک به اطلاع شما خواهد رسید.

به یاد داشته باشید که فقط در مهلت تعیین شده توسط دانشگاه می توانید درخواست خود را ثبت کنید. پس تحقیق مفصل در سایت دانشگاه را جدی بگیرید.

اما برای چه مدارکی مطالعه یک دوره پیش پزشکی در چین لازم است؟ پاسخ سوال خود را در قسمت بعدی مقاله بیابید و به خواندن ادامه دهید.

نانجینگ، چین

7. مدارک مورد نیاز برای تحصیل دوره پیش پزشکی در چین چیست؟

مدارک مورد نیاز برای یک دوره کامل تحصیلیپزشکی چین ممکن است در هر دانشگاه متفاوت باشد، اما برخی از مدارک در اکثر دانشگاه ها مشترک است. این اسناد رایج عبارتند از:

 • شناسنامه و پاسپورت معتبر
 • عکس
 • آخرین مدرک تحصیلی
 • رونوشت
 • مدرک زبان معتبر
 • گواهی سلامت

اگر در زمان ثبت نام درخواست شرکت در دوره پیش پزشکی چینی اگر هنوز 18 ساله نشده اید، باید رضایت نامه ای از والدین خود نیز به دانشگاه مورد نظر خود ارسال کنید.

8. فایده گرفتن مدرک پیش پزشکی چینی چیست؟

شما انجام دادید دوره پیش پزشکی چینی، باید در امتحان نهایی شرکت کنید. دانش آموزانی که توانستند از این آزمون نمره مثبت بگیرند و اخذ مدرک پیش پزشکی چینی واجد شرایط تحصیل در بهترین دانشگاه های پزشکی چین خواهد بود. از این رو یکی از مهمترین کاربردها می باشد پول شهریه دورهپزشکی چینکسب آموزش های لازم و مجوز برای شرکت در دوره های کارشناسی و پیش پزشکی در این کشور.

به یاد داشته باشید که در حال مرور محتوای مهم هستید دوره پیش پزشکی چین شما درس می خوانید و این برای شما شغل پیدا می کند.

در ادامه بخوانید :   پکیج برقی تک فاز و سه فاز، کدام برای شما مناسب تر است؟

در قسمت آخر مقاله به ارزیابی بروید شهریه دوره پیش پزشکی چین و همچنین هزینه های زندگی دانشجویی در این کشور. از این در مقاله دوره پیش پزشکی چین ممنون از اینکه با ما بودید.

Yuexiu Qu، Guangzhou Shi، Guangdong Sheng، چین، 510620

9. هزینه دوره پیش پزشکی در چین چقدر است؟

هزینه دوره پزشکی در چین ارتباط مستقیم با دانشگاهی دارد که از آن پذیرش می گیرید. به عبارت دیگر، هزینه دوره پزشکی در چین در هر دانشگاهی متفاوت است و نمی توان رقم دقیقی برای آن بیان کرد. اگر بخواهیم یک برآورد کلی از این هزینه داشته باشیم باید بگوییم که شما از 3400 تا 5500 یورو در سال نیاز خواهید داشت.

توجه داشته باشید که این مبلغ تنها هزینه سال اول تحصیل شما می باشد و همیشه باید هزینه های اقامت و سایر هزینه های آموزشی را در نظر بگیرید.

10. هزینه زندگی در چین چقدر است؟

به یاد داشته باشید که شما علاوه بر هزینه دوره پزشکی در چینشما همچنین با هزینه های زندگی در این کشور روبرو هستید و باید آن را در بودجه خود لحاظ کنید.

هزینه زندگی در چین با توجه به عادات زندگی هر فرد و همچنین شهری که در آن تحصیل می کند تعیین می شود، اما به عنوان یک برآورد کلی از این هزینه ها، شما به 528.8 یورو در ماه نیاز دارید. به یاد داشته باشید که این مبلغ کمک هزینه زندگی یک نفر است و شامل هزینه های اقامت نمی شود.

اگر به دنبال جزئیات بیشتر در مورد هزینه زندگی در چین هستید، جدول زیر را ببینید:

نوع مخارج زندگی مبلغ کارمزد
غذا 0.57 تا 12.52 یورو
تحویل ماهانه 24.69 یورو
حساب ها 51.33 یورو در ماه
امکانات تفریحی 6.86 تا 39.65 یورو
آپارتمان یک خوابه برای اجاره 327.98 تا 578.22 یورو در ماه

سوالات متداول در مورد دوره پیش پزشکی در چین

دوره پیش پزشکی در چین چیست؟

گفته می شود دوره تحصیل در چین، دانشجویان را برای تحصیل پزشکی در دانشگاه های آن کشور آماده می کند.

شرایط سنی برای آموزش پیش پزشکی در چین چیست؟

برای شرکت در دوره پیش پزشکی چین باید 18 سال سن داشته باشید.

✅ زبان آموزش پیش پزشکی چینی چیست؟

دوره های طب چینی به زبان انگلیسی تدریس می شود.

✅ هزینه دوره پیش پزشکی در چین چقدر است؟

هزینه یک دوره پیش پزشکی در چین را می توان بین 3400 تا 5500 یورو در سال تخمین زد.

✅ سرفصل های آموزشی دوره پری مد در چین چیست؟

از جمله این دروس می توان به زبان انگلیسی، شیمی، زیست شناسی، زبان و فرهنگ چینی اشاره کرد.نوشته‌های مشابه