در نهایت سامسونگ اعتراف کرد: مشکلی در رابط کاربری One UI 6.1 وجود دارد


در نهایت سامسونگ اعتراف کرد: مشکلی در رابط کاربری One UI 6.1 وجود دارد

اعتراف سامسونگ این خبر به دلیل وجود اشکال در پنل دسترسی سریع رابط کاربری جدید، One UI 6.1 منتشر شد. این باگ اخیرا مشکلاتی را برای کاربران گوشی های گلکسی ایجاد کرده است.

طبق گزارشات کاربران، این مشکل پس از به روز رسانی سری گلکسی اس 23 و سایر گوشی ها رخ داده است سامسونگ One UI 6.1 ظاهر شد. با این حال، ناظران انجمن سامسونگ به کاربران اطمینان داده‌اند که فعالانه برای رفع مشکل از طریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری کار می‌کنند.

خطای پنل دسترسی سریع

بازخورد کاربران و تاثیر آن بر کاربران گلکسی

بررسی های کاربران نشان می دهد که کاربران گلکسی به دلیل فعال شدن ناخواسته پنل دسترسی سریع، ناراحت هستند. یکی از کاربران گلکسی شکایت کرد که وقتی روی یک اعلان ضربه می زند یا سعی می کند جزئیات اعلان را مشاهده کند، به جای آن پنل دسترسی سریع باز می شود. این تماس ناخواسته با پنل میانبر به دلیل وجود اشکال در به‌روزرسانی One UI 6.1 ایجاد می‌شود و منجر به شکست تجربه کاربری می‌شود و استفاده روزانه از تلفن را مختل می‌کند.

پاسخ و تعهد سامسونگ برای حل این مشکل

در پاسخ به گزارش‌های گسترده کاربران، مدیران انجمن سامسونگ این مشکل را تصدیق کردند و متعهد شدند که آن را به طور موثر برطرف کنند. در حالی که آنها از بازخورد دریافتی از چندین کاربر قدردانی می کنند، اما اعلام کردند که در حال توسعه به روز رسانی های نرم افزاری برای رفع مشکل عملکرد پنل دسترسی سریع در دستگاه های مجهز به One UI 6.1 هستند. مدیران انجمن بابت این مشکل از کاربران عذرخواهی کردند و اطمینان دادند که اقدامات اصلاحی در حال انجام است.

پیام مدیر انجمن سامسونگ:

با سلام خدمت مشتریان عزیز
ما بابت مشکلی که ممکن است در حین استفاده از دستگاه برای شما پیش آمده باشد پوزش می طلبیم. ما در نظر داریم مشکل ذکر شده را اصلاح و نرم افزار بهبود یافته را منتشر کنیم. پس لطفا گوشی خود را آپدیت کنید. یک بار دیگر بابت مشکل پیش آمده پوزش می طلبیم و لطفاً برای به روز رسانی نرم افزار کمی صبر کنید.
از علاقه شما به محصولات Galaxy متشکریم.

__ مرجع اخبار فناوری __

نوشته‌های مشابه