خیانت همسر ناتالی پورتمن | شوهر ناتالی پورتمن با این زن به همسرش خیانت کرد
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-12


گردآوری :


اشتراک گذاری :ناتالی پورتمن بازیگر مشهور هالیوود به جز بازگری در زمینه تهیه کنندگی کارگردانی و نویسندگی فعالیت داشته و گفته می شود همسر معروفش با یک زن جوان ۲۵ ساله به وی خیانت کرده و او در سیدنی استرالیا بدونه حلقه دیده شده است.

گفته می شود که بنجامین میلپید همسر مشهور ستاره هالیوود بعد از ۱۱ سال زندگی مشترک به او خیانت کرده و از او جدا شده است. در ادامه جزئیات تازه از خیانت همسر ناتالی پورتمن را در نیک صالحی مشاهده کنید.

خیانت همسر ناتالی پورتمن

چند وقت پیش خبرهایی درباره خیانت بنجامین میلپید، همسر ناتالی پورتمن به او مطرح شد و گزارش ها در آن زمان مدعی بودند که آنها در حال بازسازی رابطه خود هستند. اما ظاهرا تلاش آنها به نتیجه نرسیده است و زندگی ۱۱ ساله آنها به جدایی ختم شد.

البته یک منبع نزدیک به این زوج گفته است که این خبر، صرفا شایعه و گمانه‌زنی است و هیچ تصمیم قطعی ای گرفته نشده است. اما منبع دیگری تایید کرد: «بعد از اینکه اخبار رابطه او (بنجامین) منتشر شد، آنها سعی کردند روی ازدواج خود کار کنند، اما در حال حاضر در حال پایان دادن به آن هستند.»

ناتالی پورتمن و بنجامین میلپید

در ماه ژوئن، ازدواج پورتمن و میلپید موضوع مقاله‌ای در نشریه فرانسوی Voici بود که ادعا می‌کرد همسر ۴۶ ساله ناتالی پورتمن با زن جوان ۲۵ ساله ای رابطه داشته است.

خیانت همسر ناتالی پورتمن به او

جدایی زوج مشهور هالیوودی

پورتمن مدت کوتاهی پس از انتشار خبر خیانت با حلقه ازدواجش در انظار عمومی دیده شد، اما در سفر اخیرش به سیدنی استرالیا به تنهایی و بدون حلقه ازدواج دیده شده بود.

در ادامه بخوانید :   ۴۲ مدل پالتو فوتر زنانه قرمز | استایل‌های آتشین زمستانی مناسب شما

پورتمن در اوایل ماه مارس از خیانت همسرش مطلع شد و این زوج از آن زمان، جدا از هم زندگی می کردند. در آن زمان یک منبع نزدیک به این زوج تایید کرد که پورتمن و میلپید هنوز با هم هستند و رابطه ادعایی «کوتاه بوده و تمام شده است.» این فرد از این اتفاق به عنوان «اشتباهی بزرگ» یاد کرد و ادعا کرد میلپید ۴۵ ساله از میزان اشتباه خود آگاه بوده و در تلاش است تا رابطه‌اش با پورتمن را ترمیم کند.

عکس بدونه حلقه ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن نسبت به حفظ حریم خصوصی خود سختگیر است و قصد ندارد این موضوع را در رسانه ها جار بزند. بزرگترین اولویت او محافظت از فرزندان و حریم خصوصی آنها است.

ماجرای خیانت همسر ناتالی پورتمن به او

این زوج در سال ۲۰۰۹، سر صحنه فیلم «قوی سیاه» با هم آشنا شدند که بنجامین طراحی رقص آن را انجام داد و این فیلم، اسکار بهترین بازیگر زن را برای ناتالی به همراه داشت. آنها در سال ۲۰۱۰ نامزد کردند و در سال ۲۰۱۲ در کالیفرنیا ازدواج کردند.

بنجامین میلپید در کنار همسر و فرزندانش

این زوج دو فرزند مشترک دارند: پسرشان الف (Aleph) 12 سال و دخترشان آمالیا (Amalia)، ۶ سال دارد. میلپید در سال ۲۰۱۸ با فیلم درام موزیکال «واکس لاکس»، که پورتمن در آن به ایفای نقش پرداخت، دوباره روی طراحی رقص همسرش کار کرد.

بنجامین میلپید و ناتالی پورتمن

روزیاتونوشته‌های مشابه