خانواده هیو جکمن | از همسر و فرزندان هیو جکمن بازیگر استرالیایی چه خبر


بازیگر مشهور هالیوودی و همسرش که از وی بزرگتر است دو فرزند دارند و دو بچه دیگر نیز به عنوان فرزندخوانده دارند. و این زوج سرشناس زندگی عاشقانه ای در کنار هم سپری می کنند. در ادامه تصاویری از خانواده هیو جکمن را در Niksalehi مشاهده کنید.

خانواده هیو جکمن

هیو جکمن به صدایش در خوانندگی و حضور در تئاتر و البته بازی در نقش «ولورین» ابرقهرمان مجموعه فیلم‌های مردان ایکس شهرت دارد. اگرچه او صدای خود را به نقش های سینمایی‌ اش مانند بینوایان رسانده، اما حضور روی صحنه بود که جکمن را خارج از زادگاهش یعنی استرالیا به دنیا شناساند.

او در اواخر دهه ۹۰ برای بازی در نمایش موفق اوکلاهاما! به لندن رفت؛ اثری که برنده جایزه تئاتر ملی سال ۱۹۹۸ شد و قرار است این یکشنبه به مدت دو روز در سینماها به نمایش دربیاید.

هیو جکمن و همسرش

اما چیزی که به اندازه صدای او شناخته شده نیست، زندگی خانوادگی‌اش است. هیو در سال ۱۹۹۵ با دبورا لی فِرنِس (Deborra-Lee Furness)، بازیگر استرالیایی که در مجموعه تلویزیونی استرالیایی کورِلی (Correlli) با او همبازی بود آشنا شد. این اولین نقش بزرگ هیو بود، و به گفته هیو جکمن، همسر آینده‌اش در آن زمان یک «ستاره بزرگ» بود.

جکمن که توسط رسانه‌های گوناگون به عنوان یکی از جذاب‌ترین مردان جهان شناخته شده‌ است می‌گوید اولین بار در ماشین با این بازیگر ملاقات کرد.

خانواده هیو جکمن

همسر و فرزندان ستاره هالیوود

 

خودش عقب نشست و او در صندلی سرنشین جلو. دبورا برگشت، عینک آفتابی‌اش را برداشت و خودش را معرفی کرد. با آنکه دبورا لی ۱۳ سال از او بزرگتر است، هیو بلافاصله متوجه شد که نیمه گمشده‌اش را پیدا کرده است. هیو اعتراف کرد: «فهمیدم که عاشق شدم.»

در نهایت این عشق به چیزی بزرگتر تبدیل شد و این دو در ۱۱ آوریل ۱۹۹۶ در ایالت ویکتوریا استرالیا ازدواج کردند. حلقه نامزدی دبورا لی را هیو خودش طراحی کرده است. روی حلقه‌ ازدواج آن‌ها به زبان سانسکریت نوشته شده: «ما ازدواجمان را به خاستگاه والاتری پیشکش می‌کنیم».

این بازیگر ۵۴ ساله در مصاحبه‌ای گفت: «دو هفته پس از ملاقات با دب می‌دانستم که تا آخر عمر با هم خواهیم بود.»

هیو جکمن و همسرش

متأسفانه، دبورا لی در طول ازدواج دو بار سقط جنین کرد. این زوج هنوز می‌خواستند پدر و مادرشدن را تجربه کنند، بنابراین دو کودک را به فرزندی پذیرفتند.

هیو می‌گوید همیشه دلشان می‌خواست کودکی را به فرزندی بگیرند. پسر آنها اسکار ماکسیمیلیان در سال ۲۰۰۰ و دخترشان آوا الیوت در سال ۲۰۰۵ به دنیا آمده است.

این زوج فرزندان خود را دور از انظار عمومی بزرگ کرده‌اند و تا کنون جزئیات کمی از زندگی پسر و دخترشان ارائه کرده‌اند.

همسر و فرزندان هیو جکمن

معرفی خانواده هیو جکمن بازیگر استرالیایی

به گفته دبورا لی، اسکار یک رگه بوسنیایی دارد و زمانی که هفت ساله بود والدینش برای او یک «کتاب آشپزی کرواتی/بوسنیایی» گرفتند که او از اینکه آن را با خود به همه‌جا ببرد افخار می‌کرد.

آوا نیز اصل و نسب مکزیکی دارد، بنابراین خانواده‌اش به این کشور سفر می‌کنند تا به او کمک کنند با پیشینه فرهنگی خود ارتباط برقرار کند. دبورا لی می‌گوید: «ما با آغوش باز پذیرای نیاکان و بستگان او هستیم.»

هیو جکمن و همسرش دبورا لی

هیو مدت کوتاهی پس از اینکه آوا را به خانه آوردند گفته بود: «بغلش می‌کنم و با خودم فکر می‌کنم، نمی‌خواهم هرگز در زندگی با هیچ چیز بدی روبه‌رو شود.»

مهمترین ویژگی که هیو و دبورا لی می‌خواهند به فرزندان خود بیاموزند فروتنی است. هیو در سال ۲۰۱۸ به مجله People گفت: «بچه‌های من امتیازات زیادی در اختیار دارند و من می‌خواهم بدانند که این مسئولیت به گردنشان است که از این امتیازات برای کمک به دیگران استفاده کنند.»

هیو جکمن

جکمن همچنین گفت: «بچه‌ها دائما به ما یادآور می‌شوند که چه خانواده خوش شانسی هستیم. ما به‌طرز غیر قابل باوری خوشبختیم. در یک خانه زیبا در مکانی زندگی می‌کنیم که دیگران رویای آن را دارند.»

روزیاتو

نوشته‌های مشابه