خانه مجردی داریوش فرضیایی | طراحی سنتی خانه مجردی عموپورنگ
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-05


گردآوری :


اشتراک گذاری :داریوش فرضیایی همان “عمو پورنگ” است که در بین بچه های دیروز و امروز جایگاه خاص خود را دارد. وی . او در یک خانواده پر جمعیت به دنیا آمده است.
در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است. در تصاویر زیر چیدمان و طراحی خانه مجردی این مجری محبوب را خواهید دید. با ما همراه باشید.

شما در تصاویر زیر خانه مجردی داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ را خواهید دید که با دکوراسیون سنتی و مجلسی چیده شده است. وی در حال حاضر مجرد است و قصد ازدواج ندارد و اکنون با مادرش زندگی میکند. به تازگی پستی را منتشر کرده است که از چیدمان و طراحی خانه اش نیز رونمایی کرده است.شما میتوانید این تصاویر را در متن زیر ببینید.

خانه مجردی داریوش فرضیایی

عمو پورنگ متنی را طی پستی منتشر کرد.

اگر به خانه من امدی برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم

عمو پورنگ
مجری برنامه کودک

زندگی شخصی عمو پورنگ

داریوش فرضیایی متولد اول مرداد ۱۳۵۲ در تهران است. او در یک خانواده پر جمعیت از پدری آذری زبان اهل خلخال و مادری شمالی اهل گیلان به دنیا آمد. به همین دلیل است که عمو پورنگ در اجراهای خود گاهی او به زبانهای گیلکی و ترکی صحبت میکند. داریوش فرضیایی پنج برادر و دو خواهر دارد و فرزند ششم خانواده می باشد که یکی از برادرانش سالها پیش بر اثر بیماری درگذشت.

وی در ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۳ پدرش را از دست داد و عکس او در کنار پدرش واکنش هایی را در فضای مجازی برانگیخت.

ازدواج “عمو پورنگ” و خانه مجردی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است اما تا کنون چندین بار درگیر شایعه ازدواج با بازیگران زن و.. شده است که همگی آنها توسط خود این مجری کودک و نوجوان، رد شد.

شروع فعالیت هنری

فرضیایی از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد. پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها گل پسر و ننه بلقیس بود.

با برنامه او ما و شما که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد. سال ۷۸ با مجموعه تورنگ و پورنگ بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

 نوشته‌های مشابه