خانه مادر محمدرضا فروتن | مادر خیلی جوان و زیبای فروتن در امریکا
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-05


گردآوری :


اشتراک گذاری :شما در متن زیر جدیدترین عکس محمد رضا فروتن به همراه مادرشان را در ادامه مشاهده می‌کنید. مادر خیلی جوان و زیبای فروتن در امریکا را در تصویر می بینید که سن شصت و پنج سالگی را در حال حاضر طی میکند. مادر این بازیگر بسیار جوان و زیبا می باشد. در ادامه نمایی از خانه شیک وی را خواهید دید.

شما در تصویر زیر خانه مادر محمدرضا فروتن را خواهید دید . از همه مهمتر شباهت زیاد آقای بازیگر را با مادرش خواهید دید که بسیار مورد توجه کاربران واقع شده است.
محمدرضا فروتن متولد تهران، بازیگر ، صداپیشه می باشد. آقای فروتن چند سالی است ک کم کار شده است. چیزی که بسیار جالب است این است که مادرش بسیار جوان و زیبا مانده است.

خانه مادر محمدرضا فروتن

تصویری از محمدرضا فروتن در کنار مادرش منتشر شده است. باورتان میشود این زن جوان خوشگل مادر محمد رضا فروتن باشد.

محمدرضا فروتن
مادر خیلی جوان و زیبای فروتن

صداپیشه و خواننده اهل ایران

محمدرضا فروتن (زادهٔ ۷ دی ۱۳۴۷ در تهران)، هنرپیشه، صداپیشه و خواننده اهل ایران است. او حرفه بازیگری را در سال ۱۳۷۳ با بازی در فیلم هدف، آغاز کرد و سپس با بازی در فیلم‌های مرسدس و اعتراض به شهرت رسید. او برای بازی در فیلم قرمز، برنده جوایز سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از هفدهمین جشنواره فیلم فجر و تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد از سومین دوره جشن خانه سینما شد.

از با انگیزه ترین بازیگران کشور

به گفته خودش «از سال های ابتدایی کارش تاکنون همیشه سعی کرده انتخاب درستی داشته باشد، در فیلم های پرفروش بازی نکند، برای حرفه اش ارزش قائل باشد و با انتخاب های خاص، سنجیده و حساب شده کار کند».

محمدرضا فروتن با مسیر و هدفی مشخص وارد سینمای ایران شد و همواره در ادامه این مسیر رو به رشد، راه خود را دور از لبه، با تلاش و جدیت ادامه می دهد. او در سال ۱۳۹۰ در اولین سریال تلویزیونی خود به نام از یاد رفته در سه نقش مختلف بازی کرد. این سریال توانست نظر بسیاری از بینندگان را به خود جلب کند.نوشته‌های مشابه