خانه دنیز دایی | دکور خانه دختر بزرگ علی دایی
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-28


گردآوری :


اشتراک گذاری :بعد از دعوای علی دایی و مایلی کهند برنامه نود فردوسی پور, مایلی کهن در برنامه نود از علی دایی خوایت تا به جان دخترش دنیز قسم بخورد تا در واقع راز علی دایی را فاش کند.

تا مدت ها کسی از ازدواج سابق علی دایی خبر نداشت و بعد از اینکه این موضوع به نحوی فاش شد همه مایل بودند دنیز دختر اول علی دایی را بیشتر بشناسند. دختر علی دایی در انگلیس و نزد مادرش زندگی می کند و دوران تحصیلش را به عنوان دانش آموز ممتاز سپری کرده است. دکوراسیون سفید خانه دنیز دایی که ساده و شیک است, را در نیک صالحی ببینید.

خانه دنیز دایی

دکوراسیون سفید خانه مجردی دنیز دایی که ساده و شیک است

خانه دختر بزرگ علی دایی

خانه دختر بزرگ علی دایی

علی دایی بعد از فوت پدرش در سال ۸۱ با دختری بنام مریم که از آشنایان دورشان بود ازدواج کرد و صاحب دختری بنام دنیز شد اما این وصلت سرانجام بعد از مدت کوتاهی به طلاق منجر شد. دنیز به همراه مادرش سالهاست در آمریکا زندگی می کند.

علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ برای دومین بار ازدواج کرد و در سال ۱۳۸۴ در خصوص شیوه آشنایی با همسر علی دایی و خصوصیات شریک زندگیش گفت: همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده تهران می باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می باشد، او هشت سال از من کوچک تر است.

دومین فرزند علی دایی در سال ۱۳۸۸ به دنیا آمد. دختری با نام نورا که علی دایی به وی بسیار علاقه دارد و می گوید:دوست دارم نورا به همه چیز برسد.نوشته‌های مشابه