جیک جیلنهال و نامزدش | تصاویر عاشقانه جیک جیلنهال و مدل فرانسوی
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-04


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر جذاب آمریکایی به تازگی همراه با شریک زندگی خود که یک مدل فرانسوی به نام ژان کادیو می باشد در حال قدم زدن در خیابان های نیویورک دیده شدند. در ادامه عکس های جیک جیلنهال و نامزدش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

جیک جیلنهال و نامزدش

جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal)، ستاره هالیوودی و ژان کادیو (Jeanne Cadieu) که پنج سال است با هم در رابطه عاشقانه‌اند به تازگی در خیابان‌های نیویورک در حال قدم زدن در کنار یکدیگر دیده شدند. جیلنهال به تازگی فاش کرده که دوست دارد با این مدل فرانسوی تشکیل خانواده بدهد.

این بازیگر ۴۲ ساله و دوست دختر ۲۷ ساله‌اش که شنبه شب با لباس‌هایی راحت برای یک پیاده روی عاشقانه و آرام به خیابان‌های نیویورک رفته بودند سوژه پاپارتزی‌ها شدند. این زوج اولین بار در سال ۲۰۱۸ در کنار هم دیده شدند.

آخرین گردش آنها در شهر پس از آن صورت می‌گیرد که جیک در حال تبلیغ «انجمن مخفی خاله ها و دایی ها»، آخرین کتابی که برای کودکان نوشته، درباره رابطه‌اش با این مدل فرانسوی صحبت کرد و فاش کرد که دوست دارد با ژان خانواده داشته باشد.

جیک جیلنهال و نامزدش در نیویورک

رابطه بازیگر هالیوود با خواهرش

 

این بازیگر پس از بیان اینکه این کتاب از رابطه نزدیک او و خواهرش، مگی جیلنهال و پیتر ساسگارد، همسر او (که هر دو بازیگر هستند) و دو فرزند آنها الهام گرفته شده، اهداف آینده‌اش را فاش کرد.

جیک جیلنهال به نشریه پیپِل گفت: «دوست دارم خانواده داشته باشم و اگر چیزی شبیه خانواده‌ای باشد که خواهرم پرورش داده، به آن افتخار خواهم کرد.» و رابطه خود با خواهرزاده‌هایش را به عنوان «یکی از مهم‌ترین چیزهای زندگی‌اش» عنوان کرد.

جیک جیلنهال و خواهرش

او که مدت کوتاهی با تیلور سوییفت، خواننده مطرح نیز در رابطه بوده، درباره رابطه‌اش با ژان در طول این سال‌ها گفت: «همه‌اش مربوط به رشد کردن با همدیگر، گوش دادن و پذیرا بودن است. واقعا خیلی تفاوتی با دیگر رابطه‌های خوب ندارد.»

جیک جیلنهال و ژان کادیو

جیک جیلنهال و نامزدش ژان

جیک و ژان عمدتا ترجیحا می‌دهند درباره رابطه خود صحبت نکنند اما بازیگر «کوهستان بروکبک» توضیح داد: «این یک راز نیست که من در رابطه‌ام و این یک رابطه فوق العاده است. ما رابطه‌مان را خصوصی نگه می‌داریم اما حدس می‌زنم همانی هستیم که هستیم.

در ادامه بخوانید :   ۴۵ مدل بسیار زیبا و دلنشین گوشواره آفتابگردونی ۱۴۰۲ | یه آسمون با هزار خورشید روی گوش‌های تو

داریم زندگی‌مان را می‌کنیم. از اینکه آدم‌ها مشتاقند ببیند ما با هم چطور هستیم خوشم می‌آید اما در عین حال این‌طور هستم که چیزی که مال ماست مال ماست.»

جیک جیلنهال در کنار نامزد و خواهرش

این زوج اولین حضور خود روی فرش قرمز را در سپتامبر ۲۰۲۱ در نمایش اولیه «دختر گمشده» در حمایت از مگی جیلنهال انجام دادند. از آن زمان جیک و ژان اغلب با هم روی فرش قرمز می‌روند.

این بازیگر قبلا در سال ۲۰۲۱ هم طی مصاحبه‌ای گفته بود: «تنها چیزی که می‌خواهم این است که همسر و پدر خوبی باشم. و حالا که کارهای زیادی در حرفه‌ام انجام داده‌ام می‌توانم با خیال راحت این را بگویم. نمی‌دانم قبلا می‌توانستم این را بگویم یا نه.» و در مورد ژان اضافه کرد: «خیلی دوستش دارم. او واقعا آدم خوبی است.»

عاشقانه جیک جیلنهال و نامزدش

روزیاتونوشته‌های مشابه