جشن تولد کیمیا گیلانی | عکس های جشن تولد کیمیا گیلانی مجری مشهور
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-05


گردآوری :


اشتراک گذاری :کیمیا گیلانی مجری برنامه رنگین کمان در مرداد ماه سال ۷۱ در تهران متولد شد و روز گذشته تولد ۳۱ سالگی اش را در کنار همسرش جشن گرفته است و سابقه اجرا در برنامه های نردبان و رنگین کمان را در تلویزیون داشته است.

مجری سابق تلویزیون با انتشار عکسی از جشن زادروزش در کنار همسرش آبتین محمدیان اینستاگرامش را بروزرسانی کرده است. در ادامه عکس های از جشن تولد کیمیا گیلانی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

جشن تولد کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانی با انتشار تصویری از زادروز ۳۱ سالگی اش صحفه شخصی اش را بروز رسانی کرده و ظاهرا همسرش وی را در این روز خاص غافلگیر کرده است.

او درباره تجربه نویسندگی اش می گوید: اولین بار که نویسندگی را آغاز کردم اصلاً نوشتن دوست نداشتم و پائین ترین نمره ام را همیشه در درس انشاء می گرفتم! پیش از اینکه کار نویسندگی را اجرا کنم سر صحنه پیشنهاداتی می دادم که مثلا فلان کار را انجام دهیم.

کیمیا گیلانی

نویسنده اصلی آقای حمید صالحی به من گفتند که متنی بنویس تا ببینیم چطور است! جالب است که اولین متنم را اصلاح کردند و فردای آن روز برای اجرا رفتیم. همیشه در بچگی در ذهنم این بود که نویسندگی کار سختی است و زنگ های انشا از فکر این که چه بنویسم دلهره داشتم.

کیمیا گیلانی در کنار همسرش
عکس کیمیا گیلانی

قدم به قدم شروع به نوشتن کردم و متن هایم اصلاح و مقایسه می شد و کم کم راه افتادم و کارهای بیشتر بهم پیشنهاد شد و الان هم برای فتیله می نویسم و هم برای رنگین کمان.

جشن تولد کیمیا گیلانی

فعالیت های مجری مشهور تلویزیون

گیلانی سریال روزهای بزرگ که در آن ایفای نقش کرده‌ است و این مجموعه را موفق‌ترین کار خود می‌داند و به تله فیلم علاقه دارد او توانست سال ۱۳۹۶ با بازی کردن در سریال کمدی افسانه هزار پایان بار دیگر ستاره شود او می‌گوید «بازیگری را دوست دارم چون شیرین است»

عکس های کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانی سابقه مجری گری در برنامه های امید ایران از شبکه جام جم ، نردبان از شبکه تهران به مدت ۵ سال ، قاصدک شبکه نسیم ، سیمای مدرسه از شبکه دو و بازی در تله فیلم های فردا در دستان توست و روزهای بزرگ را در کارنامه هنری خود دارد.

مجری جوان تلویزیون

تولد کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانی متولد ۱۲ مرداد سال ۱۳۷۱ در تهران می باشد. او فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید از دانشگاه شهید بهشتی است. وی روز ۱ مهر ۱۴۰۰ در ۲۹ سالگی ازدواج کرد.

مجری برنامه رنگین کمان
کیمیا گیلانی

وی دارای مدرک بازیگری از مؤسسه کارنامه، مدرک فن بیان و مدیریت ارتباط با مخاطبین از مرکز آموزش های سیما، مدرک دوبله از فنی حرفه ای بوده و از ۹ سالگی وارد تلویزیون شده اند و از سال ۸۵ با برنامه نردبان به صورت جدّی کار خویش را آغاز کرد و پس از ۵ سال فعالیت در این برنامه به درخواست شبکه وارد برنامه رنگین کمان شد و و با اجرا و نویسندگی خوبشان نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

عکس های اینستاگرام کیمیا گیلانی
کیمیا گیلانی

اقتصاد آنلاین , اینستاگرامنوشته‌های مشابه