جدیدترین مدل کنسول مدرن شیک و لاکچری | تکه گمشده دکوراسیون منزل عروس


کنسول‌ها که به نوعی یک دراور یا یک کمد تزیینی چند منظوره هستند، که هر روز نقش پر رنگتری در دکوراسیون خانه پیدا می‌کند،به طوری که امروزه در خانه ها کمتر دکوراسیون منزل جدیدی م‌ بینید که از آینه و کنسول بهره نبرده باشند. میز کنسول یک کمد یا یک میز دکوراتیو لوکس و لاکچری است که به دلیل طراحی خاص و منحصر به فرد می تواند در اتاق نشیمن و پذیرایی استفاده شود.

میز کنسول یکی از جدیدترین سرویس‌های دکوراسیون منازل است که امروزه استفاده از آن در میان افراد خوش‌سلیقه رونق فراوانی پیدا کرده است. ترکیب این میز با آینه، نه‌تنها زیبایی خانه‌هایتان را دو‌چندان می‌کند؛ بلکه کاربردهای فراوانی نیز دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

میز کنسول‌های مدرن یا کنسول‌های مشکی از پرطرفدارترین کنسول‌های مورد استفاده در منازل هستند.

هر لوازمی که به منزل اضافه می کنیم می‌تواند روی زیبایی و چیدمان کل خانه تاثیر مثبت یا بالعکس تاثیر منفی بگذارد. برای اینکه میز کنسول و آینه شما دکوراسیون کلی منزل شما را زیباتر کند، باید میز خود را هماهنگ با دکوراسیون منزل خود تهیه کنید.

کنسول‌ها می توانند همراه آینه باشند و یا خود به تنهایی محلی برای قرار گیری تجهیزات دکوراتیو مورد نظر شما. همچنین بعضی از کنسول‌ها کمد و یا کشو دارند و بعضی دیگر فقط چارچوب های ساده‌ای هستند که زیبایی محیط شما را چند برابر می کنند.

کاربرد کنسول‌ها:

  • فضاهای ذخیره سازی: کنسول‌ها می توانند مکانی عالی برای قرار دادن وسایلی مانند کیف، کلاه، کتاب و مجلات باشند. آنها همچنین می توانند برای نگهداری وسایل تزئینی مانند گلدان، مجسمه یا قاب عکس استفاده شوند.
  • مرکز توجه دکوراسیون: کنسول ها می توانند به عنوان یک قطعه نمایشی در دکوراسیون خانه شما عمل کنند. آنها می توانند با آینه، آثار هنری یا سایر وسایل تزئینی تزئین شوند.
  • شکاف بین دیوار و مبلمان: کنسول ها می توانند برای پر کردن شکاف بین دیوار و مبلمان دیگر در اتاق نشیمن یا اتاق خواب استفاده شوند. این به ایجاد یک ظاهر منسجم تر کمک می کند.
  • میز کنسول برای آرایش: کنسول ها می توانند به عنوان میز کنسول برای آرایش در اتاق خواب استفاده شوند. آنها به شما فضایی می دهند تا لوازم آرایشی و بهداشتی خود را ذخیره و سازماندهی کنید.
در ادامه بخوانید :   همه چیز درباره اتاق های بازرگانی ایران

با انتخاب کنسول مناسب، می توانید فضای خانه خود را زیباتر و کاربردی تر کنید.

مدل‌های کنسول مدرن

مدل کنسول مدرن
مدل آینه و کنسول شیک و مدرن
آینه و کنسول کمد‌دار مدرن چوبی
کنسول مدرن با آینه گرد بزرگ
کنسول چوبی با آینه
کنسول سنگی سفید و مدرن
کنسول و آینه مدرن و لاکچری
کنسول چوبی شیشه‌ای مدرن و لاکچری
مدل میز کنسول چوبی شیک
میز کنسول سفید طلایی
میز کنسول فلزی سنگی
کنسول طلایی مدرن
کنسول مشکی شیک و لاکچری
کنسول پایه فلزی رزگلد
کنسول صفحه سنگ
میز کنسول مدرن و شیک
کنسول و آینه چوبی فلزی لاکچری
کنسول فلزی طلایی شیک
میز کنسول مدرن طلایی
کنسول مینیمال
میز کنسول بدون آینه ساده و ظریف

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای همین مطلب با ما و دیگر کاربران ستاره به اشتراک گذارید.

نوشته‌های مشابه