جدایی سام اصغری و همسرش


بازیگر و بدنساز مشهور ایرانی و آمریکایی که گفته می شود جدا از همسر خواننده اش بریتنی اسپیرز زندگی می کند این روزها کار خاصی ندارد. در ادامه جزئیات جدایی سام اصغری و همسرش را در Niksalehi مشاهده کنید.

جدایی سام اصغری و همسرش

بر اساس گزارش ها، سام اصغری، همسر سابق بریتنی اسپیرز، در بحبوحه جدایی اخیرش از این خواننده، روی حرفه خود یعنی بازیگری تمرکز کرده است.

اوایل این ماه، سام ۲۹ ساله در اینستاگرام اعلام کرد که پس از ۱۴ ماه ازدواج و ۶ سال رابطه عاشقانه، در حال جدایی از بریتنی اسپیرز است. او خطاب به ۳ میلیون فالوور خود در این شبکه اجتماعی نوشته است: «پس از شش سال عشق و تعهد به یکدیگر، من و همسرم تصمیم گرفتیم به ازدواج خود پایان دهیم.

سام اصغری

ما عشق و احترامی را که برای یکدیگر قائل هستیم، حفظ خواهیم کرد و من همیشه بهترین‌ها را برای او آرزو می‌کنم. گاهی اتفاقات بدی در زندگی می‌افتند.

درخواست برای حفظ حریم خصوصی ممکن است مضحک به نظر برسد، به همین دلیل من از همه، همچنین از رسانه‌ها، تنها می‌خواهم که مهربان و باملاحظه باشند.»

بریتنی و سام، در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶، سر صحنه یکی از موزیک ویدیو‌های بریتنی به نام “Slumber party” با هم آشنا شدند و مدت کوتاهی پس از آن، شروع به قرار گذاشتن با یکدیگر کردند.

جدایی سام اصغری و همسرش

جنجال زندگی زوج مشهور هالیوودی

آن‌ها بعد از دور نگه داشتن رابطه عاشقانه خود از انظار عمومی، نامزدیشان را در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ اعلام کردند. سپس در ماه ژوئن همان سال ازدواج کردند.

 

پس از جدایی غیر منتظره آن‌ها، بر اساس گزارش‌ها، سام با تمرکز روی حرفه اصلی خود، «علاقه‌مند به میزبانی اجراهای زنده» و همچنین بازیگری است.

منابع نزدیک به اصغری به خبرگزاری TMZ گفته‌اند: «سام اصغری قبل از اعتصابات هنرپیشگان آمریکا در پروژه نیمه تمامی شرکت نداشته است و بدیهی است که با توجه به تعطیلی هالیوود، در پروژه جدیدی شرکت نخواهد کرد. اما برنامه‌ای که دارد، حاکی از تمایل او به ادامه بازیگری است.»

عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری

این منابع همچنین ذکر کرده‌اند که سام “هیچ برنامه‌ای” برای فعالیت مجدد خود به عنوان مربی بدنسازی ندارد، شغلی که در “Royal Personal Training” در لس آنجلس، در زمانی که با بریتنی نامزد بود، به آن اشتغال داشت. در عوض، او تمرکز خود را روی گذراندن وقت با خانواده‌اش گذاشته است.

جزئیات جدایی سام اصغری و همسرش

این منبع تصریح کرده است: «سام اکنون اکثر وقتش را برای مراقبت از مادرش در لس آنجلس صرف می‌کند. مادر سام چند هفته پیش از بیمارستان به خانه آمد و نیاز به مراقبت دارد. او در یک تصادف دچار جراحت شده، اما وضعیتش رو به بهبودی است.»

سام اصغری

بر اساس این گزارشات، با توجه به تمرکز سام بر خانواده و از همه مهم‌تر حرفه‌اش، بعید به نظر می‌رسد که پولی بعد از طلاق خود از بریتنی دریافت کند.

زیرا توافقنامه پیش از ازدواج این دو، سام را از حق دریافت “حمایت مالی توسط همسرش” محروم کرده بود. این احتمال وجود دارد که بریتنی برای جلوگیری از افشای اسرار رابطه‌شان توسط سام، مبلغی به صورت یکجا و تنها برای یکبار به او بپردازد.

عکس های سام اصغری

منبع دیگری گفته است: «او می‌تواند هدایایی را که بریتنی به او داده و ماشین‌ هایش را نگه دارد، این کل چیز‌هایی است که می‌تواند تصاحب کند.»

ظاهراً یک «بند محرمانگی جامع» در توافقنامه پیش از ازدواج آن‌ ها وجود دارد که گفته می‌شود سام را از صحبت در مورد رابطه خود با بریتنی منع می‌کند. به نقل از این منبع آگاه، «بنابراین ظاهراً به نظر می‌ رسد که سام هیچ چیز مهمی دریافت نمی‌ کند، اما اینطور نیست.»

روزیاتو

نوشته‌های مشابه