جدایی بی بی رکسا | جنجال جدایی بی بی رکسا از نامزد ایرانی اش
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-05


گردآوری :


اشتراک گذاری :خواننده و ترانه سرای مشهور آمریکایی با انتشار پستی خبر از طلاق خود از کیان صفیاری نامزد ایرانی اش داده است. در ادامه جزئیاتی از جدایی بی بی رکسا را در نیک صالحی مشاهده کنید.

جدایی بی بی رکسا

بی بی رکسا (Bebe Rexha) خواننده و ترانه سرای آمریکایی در جریان کنسرت خود در لندن تایید کرد که پس از سه سال از کیان صفیاری، نامزد ایرانی آمریکایی اش، جدا شده است.

کیان صفیاری و بی بی رکسا

این خواننده ۳۳ ساله دو هفته پس از به اشتراک گذاشتن متن‌هایی در اینستاگرام خود که در آن ظاهرا دوست پسر ایرانی‌اش درباره افزایش وزن او اظهار نگرانی کرده بود، ۲۸ جولای در اجرای خود در لندن، رسما جدایی‌شان را تایید کرد.

او حین معرفی آهنگ «اتمسفر» رو به جمعیت گفت: «من تازه یک جدایی را پشت سر گذاشته‌ام، بنابراین شاید کمی احساساتی شوم. درنتیجه اینجا شما باید به من کمک کنید.»

اضافه وزن بی بی رکسا

خبر جدایی بی بی رکسا و دوست پسر ایرانی‌اش تنها دو هفته پس از آن منتشر شد که او متن هایی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که در آنها کیان صفیاری درباره افزایش وزن این نامزد جایزه گرمی صحبت می‌کرد و ظاهرا از خود برای اظهارنظرهای پیشینش در جریان بحث های قبلی دفاع می‌کرد.

بی بی رکسا و نامزدش

جدایی بی بی رکسا از نامزد ایرانی اش

در پیامی که بی بی رکسا در ۱۶ جولای در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده بود نوشته شده بود: «من هرگز نگفتم که تو زیبا نیستی و هرگز نگفتم دوستت ندارم. درواقع من گفتم چقدر زیبایی و چقدر دوستت دارم. اما همیشه گفتم که با تو صادق خواهم بود. صورتت در حال تغییر بود و برای همین این را به تو گفتم… این صحبتی بود که با هم داشتیم و خودت از من پرسیدی.»

بی بی رکسا

در ادامه این متن آمده بود: «ترجیح می‌دهی به تو دروغ بگویم؟ تو به وضوح ۳۵ پوند (نزدیک ۱۶ کیلوگرم) وزن اضافه کردی. آیا باید وانمود کنم که این اتفاق نیفتاده و مشکلی نیست؟ بی خیال، من ۳ پوند (نزدیک ۱.۵ کیلوگرم) اضافه کردم و تو به من گفتی چاق. این به این معنی نیست که دوستم نداری.»

کیان صفیاری همچنین این‌طور نوشته بود که احساس می‌کند بی بی به دنبال دلیلی برای جدایی از اوست و او را تشویق کرد تا با یک روان‌درمانگر صحبت کند و ریشه مشکلش را پیدا کند. و در آخر اضافه کرد: «اگر مایل بودی بیشتر صحبت کنیم و بیشتر روشنت کنم خبرم کن. دوستت دارم.»

کیان صفیاری

نامزد ایرانی خواننده مشهور آمریکایی

این اولین بار نیست که بی بی رکسا با مسائل مربوط به اضافه وزن و تن نکوهی روبه‌رو می‌ شود. او پیش‌تر دلیل اضافه وزن ۱۴ کیلویی خود را ابتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک عنوان کرده بود.

با نگاهی به صفحه شخصی بی بی رکسا در اینستاگرام می‌توان متوجه شد که عکس های دوست پسر سابق خود را حذف کرده است.

عکس بی بی رکسا و کیان صفیاری

بی بی رکسا و نامزد ایرانی اش از سال ۲۰۲۰ رابطه خود را با هم شروع کردند. کیان صفیاری ۳۹ ساله تهیه کننده، کارگردان و فیلمبردار برنده جایزه امی است که در سال ۱۹۸۳ در لس آنجلس آمریکا به دنیا آمد. بی بی رکسا یک بار به مناسبت تولد کیان صفیاری به او یک ماشین فِراری هدیه داده بود.

روزیاتونوشته‌های مشابه