ثروت کیانو ریوز | کیانو ریوز بازیگر محبوب هالیوودی چقدر ثروت دارد
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-22


گردآوری :


اشتراک گذاری :گفته منی شود ستاره محبوب فیلم های یانگبلاد و ماتریکس از راه هنرش دارایی خالص باورنکردنی ۳۸۰ میلیون دلاری دارد. در ادامه جزئیات بیشتر درباره ثروت کیانو ریوز را در نیک صالحی مشاهده کنید.

ثروت کیانو ریوز

کیانو ریوز، هنرپیشه، موزیسین، تهیه‌کننده و بشردوست تحسین‌شده، در فیلم های موفق بسیاری بازی کرده است. او که شخصیتی درونگرا دارد، به خاطر اخلاق و رفتار خاصش بسیار محبوب است. کیانو ریوز تا الان دارایی خالص خیره‌کننده ۳۸۰ میلیون دلاری را به دست آورده است.

ریوز که با ایفای نقش برجسته خود در فیلم یانگبلاد (Youngblood) در سال ۱۹۸۶ به شهرت رسید، به سرعت در هالیوود نامی برای خود دست و پا کرد.

کیانو ریوز

او از بازی‌های نمادینش در ماجراجویی عالی بیل و تد (Bill and Ted’s Excellent Adventure) و سرعت (Speed) گرفته تا نقش‌آفرینی فراموش‌نشدنی‌اش در سه‌گانه ماتریکس (The Matrix) و شخصیت محبوب جان ویک (John Wick)، اثری ماندگار در صنعت سینما بر جای گذاشته است.

او با نقش آفرینی در آثاری مانند داستان اسباب‌بازی ۴ (Toy Story 4) و بارگذاری مجدد ماتریکس (The Matrix Reloaded) به موفقیت جهانی این فیلم‌ها در گیشه و فروشی که در مجموع به بیش از ۴.۶ میلیارد دلار انجامید کمک شایانی کرده است.

 

فراتر از دستاوردهای روی پرده، بشردوستی و اقدامات سخاوتمندانه ریوز، او را به عنوان یک الگوی واقعی به شهرت رسانده است.

فیلم های کیانو ریوز

بازیگر ماتریکس و جان ویک

دستیابی ریوز به فهرست A هالیوود را می‌توان به دنبال درخشش او در فیلم اکشن سرعت در سال ۱۹۹۴ دانست که تحسین منتقدان را به همراه داشت، دو جایزه اسکار گرفت و توانست درآمد خیره‌کننده ۳۵۰.۵ میلیون دلاری را در باکس آفیس بین المللی و داخلی کسب کند.

با این حال، این سه گانه خلاقانه ماتریکس بود که او را در حقیقت به سمت سوپراستار شدن سوق داد. این سه گانه با مجموع درآمد ۱.۶ میلیارد دلاری در گیشه، مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود کرد و بازی ریوز در نقش «نئو» با عناوینی چون «درخشان» و «مسحورکننده» مورد استقبال قرار گرفت.

بازیگر محبوب هالیوود

در سال ۲۰۱۴، ریوز یک پروژه بسیار موفق دیگر را آغاز کرد و نقش اصلی را در اکشن دلهره آور «جان ویک» به تصویر کشید. این فرنچایز نیز تحسین منتقدان را برانگیخت و با درآمدی بیش از ۵۰۰ میلیون دلار، تبدیل به یک فیلم پرطرفدار باکس آفیس شد.

ثروت کیانو ریوز بازیگر هالیوودی

ریوز نقش خود را در دو دنباله بعدی این فیلم تکرار کرد و «جان ویک» را به عنوان یکی از نمادین‌ترین نقش‌هایش تا به امروز تثبیت کرد.

با در نظر گرفتن ارقام تعدیل شده بر اساس تورم، فیلم های کیانو اکنون به فروش خیره کننده ۴.۶ میلیارد دلار در سرتاسر جهان رسیده‌اند.

عکس های کیانو ریوز

دوران حرفه‌ای چشمگیر کیانو ریوز، استعداد چندجانبه و کاریزمای غیرقابل انکار او، جایگاهش را به عنوان نماد هالیوود تثبیت کرده است. او با ثروت خالص ۳۸۰ میلیون دلاری، همچنان مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود می‌کند و اثری ماندگار در صنعت فیلم بر جای می‌گذارد.

عکس های کیانو ریوز

روزیاتونوشته‌های مشابه