ثروت زندیا کلمن | زندایا چقدر ثروت دارد و آن را چگونه خرج می کند


نامزد مشهور تام هالند بازیگر مشهور یکی از موفق ترین هنرپیشه های جوان هالیوود است که درآمد باورنکردنی را به دست آورده است. در ادامه میزان ثروت زندیا کلمن را در Niksalehi مشاهده کنید.

ثروت زندیا کلمن

زندایا حالا در ۲۶ سالگی یکی از موفق ترین بازیگران جوان هالیوود است. او از فعالیتش در سینما و تلویزیون و قراردادهای تبلیغاتی اش میلیون ها دلار کسب درآمد کرده است. ثروت او نزدیک به ۲۰ میلیون دلار تخمین زده شده است. اما او این ثروت را دقیقاً چگونه به دست آورده و آن را صرف چه چیزهایی می کند؟

زندیا کلمن

وی بعد از کار مدلینگ و حضور در آگهی های تبلیغاتی و آلبوم های گروه موسیقی کودکانه ی Kidz Bop در دوران کودکی، با ورود به دنیای نوجوانی توانست با حضور در شبکه دیزنی به شهرت زیادی دست یابد.

او در ابتدا در سال ۲۰۱۰ در سریال Shake It Up با بلا تورن همبازی شد. این تجربه زمینه ساز حضور او در چند فیلم ساخته ی شبکه دیزنی مثل Frenemies و Zapped شد. او چند سریال دیگر هم در شبکه دیزنی بازی کرد، مثل PrankStars و K.C. Undercover.

او در این دوران توانست هزاران دلار از بازی خود در این فیلم ها و سریال ها کسب کند.

فیلم های زندیا کلمن

 

زندایا در سال ۲۰۱۳ در مسابقه ی تلویزیونی «رقص با ستارگان» (Dancing With the Stars) شرکت کرد. او که در آن زمان ۱۶ ساله بود، جوان ترین شرکت کننده ی این برنامه تا به آن زمان بود.

درآمد نجومی ستاره هالیوود

زندایا نفر دوم این مسابقه شد، اما دست خالی به خانه نرفت و نزدیک به ۲۰۰ هزار دلار به عنوان جایزه دریافت کرد.

زندیا کلمن

زندایا شاید در سریال «سرخوشی» (Euphoria)، یکی از پربیننده ترین مجموعه های شبکه اِچ‌بی‌او بوده باشد اما همبازی او، سیدنی سویینی چندی قبل فاش کرد که این شبکه مثل گذشته به بازیگران دستمزد نمی دهد. سویینی همچنین در مورد خود گفت که دستمزد او آنقدری نیست که برای گذران زندگی صرفاً بر آن اتکا کند.

با این حال، گفته می شود زندایا از دستمزد متفاوتی برخوردار است و او در فصل سوم سریال «سرخوشی» برای هر قسمت یک میلیون دلار دستمزد خواهد گرفت.

این امر او را به یکی از پردرآمدترین بازیگران تلویزیون بدل خواهد ساخت.

تام هالند و نامزدش

گرچه روشن نیست که زندایا برای بازی در ۳ فیلم «مرد عنکبوتی» (Spider-Man) دقیقاً چقدر دریافت کرده است، اما گفته می شود او تنها از قِبَل پاداش های بازی در فیلم پرفروش «مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست» (Spider-Man: No Way Home) که در سال ۲۰۲۱ اکران شد، ۱۰ میلیون دلار به دست آورده است.

ثروت زندیا کلمن بازیگر و مدل هالیوودی

حالا همه به دنبال زندایا و خواهان همکاری با او هستند. زندایا سال ها است قراردادهای تبلیغاتی ای دارد که احتمالاً میلیون ها دلار نصیب او می کند.

لانکوم، تامی هایلفیگر، ولنتینو، بولگاری و کاورگرل، تنها برخی برندهای مشهوری هستند که زندایا با آن ها همکاری تبلیغاتی داشته است.

عکس های زندیا کلمن

زندایا در سال ۲۰۲۱ در مصاحبه ای با نشریه ی ووگ اذعان کرد که همچون مادرش که اهل پس انداز است، به آن اندازه ای که کسب درآمد می کند، خرج نمی کند. با این حال او در سال های اخیر چند خانه برای خود خریداری کرده است.

زندایا در سال ۲۰۱۷ زمانی که ۲۰ سال داشت، اولین خانه ی خود را به قیمت ۱/۴ میلیون دلار خریداری کرد. این خانه که در لس آنجلس واقع شده، معماری ای مدیترانه ای با ۵ اتاق خواب و ۵ حمام و دستشویی دارد.

او سپس در سال ۲۰۲۰ ملکی دیگر در لس آنجلس به قیمت ۴ میلیون دلار خریداری کرد. این ملک ۴ هکتاری که سبکی شبیه به مزرعه دارد، از یک خانه ی بزرگ ۶ اتاق خوابه با ۶ حمام و دستشویی، یک مهمانخانه و یک استخر برخوردار است.

روزیاتو

نوشته‌های مشابه