تقویم آنلاک توکن‌ها؛ احتمال افت این رمزارزها در هفته اول فوریه وجود دارد!


زمان مطالعه: 2 دقیقه

پلتفرم توکن‌آنلاک (Token Unlock) که یک ردیاب مربوط به توکن‌های قفل‌شده است، از آزادسازی توکن‌های چندین پروژه کریپتو بین ۲۹ ژانویه تا ۴ فوریه، خبر داده است. بنا بر اعلام این پلتفرم، این توکن‌ها در مجموع بیش از ۲۱۵.۰۳ میلیون دلار ارزش دارند و طی هفته آتی وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهند شد.
در همین راستا، صرافی غیرمتمرکز معروف دی‌وای دی‌ایکس (DYDX)، قصد دارد ۳۳.۳ میلیون توکن DYDX را که ۱۰.۶۳ درصد از موجودی کل این توکن محسوب می‌شود، در ۱ فوریه منتشر کند. ارزش این توکن‌ها با توجه به قیمت‌ کنونی آن، حدود ۹۲.۶۷ میلیون دلار خواهد بود.
پس از این آزادسازی، ۵۱ میلیون دلار به سرمایه‌گذاران dYdX و ۲۸ میلیون دلار به بنیانگذاران، کارمندان و مشاوران پروژه اختصاص خواهد یافت. علاوه بر این، ۱۳ میلیون دلار برای کارمندان آینده در نظر گرفته شده است.

دیگر رویداد آزادسازی توکن مربوط به پروژه اپتیمیسم (OP) است. تیم این پروژه قصد دارد ۲۴.۱۶ میلیون توکن OP را به ارزش ۷۵ میلیون دلار در ۳۰ ژانویه عرضه کند. از این مبلغ، ۳۹ میلیون دلار به مشارکت‌کنندگان اصلی و ۳۵ میلیون دلار به سرمایه‌گذاران اختصاص داده خواهد شد.
سایر پروژه‌هایی که قصد دارند رویداد آزادسازی توکن خود را در پایان ژانویه برگزار کنند، عبارتند از؛ ان‌وای‌ام (NYM) به ارزش ۹.۴۸ میلیون دلار، سویی (SUI) به ارزش ۴۵.۵۶ میلیون دلار و آکالا (ACA) به ارزش ۲.۱۱ میلیون دلار.
در همین حال، اویلر (EUL- به ارزش ۰.۳۸ میلیون دلار) و تورنادو کش (TORN- به ارزش ۱۵۰ هزار دلار) هم قصد دارند توکن‌ها‌ی خود را در تاریخ ۱ فوریه عرضه کنند.

در ادامه بخوانید :   شایعه شده است دکمه کپچر آیفون 16 کنترل زوم را به ارمغان می آورد

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته تقویم آنلاک توکن‌ها؛ احتمال افت این رمزارزها در هفته اول فوریه وجود دارد! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه