تشییع پیکر بیتا فرهی | مراسم خاکسپاری بیتا فرهی با حضور بازیگران
تاریخ بروزرسانی : 2023-11-28


گردآوری :


اشتراک گذاری :بیتا فرهی هنرمند معروف کشورمان صبح امروز به خاک سپرده شد. پیکر ایشان در بهشت زهرا، کنار مادرش آرام گرفت. مهسا قریشی دختر خانم بازیگر در مراسم خاکسپاری مادرش گریه و بیتابی می کرد. وی در بخشی از این مراسم به پشت تریبون رفته و از مادرش گفت. در قسمت زیر ویدیویی از مراسم تشییع پیکر بیتا فرهی با حضور بازیگران معروف را قرار داده ایم. برای مشاهده این ویدیو در Niksalehi همراه ما باشید.

تشییع پیکر بیتا فرهی

مراسم تشییع پیکر بیتا فرهی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون صبح امروز ۷ آذر ماه در خانه سینما شماره ۲ برگزار شد.

ویدیویی از مراسم خاکسپاری زنده یاد بیتا فرهی با حضور هنرمندان , ببینید:

جزئیات مراسم خاکسپاری مرحوم فرهی

فرخ نعمتی، داریوش فرهنگ، شهره سلطانی، علی دهکردی، منوچهر شاهسواری، منظر لشکری، اندیشه فولادوند، ستاره اسکندری، لاله اسکندری، کوروش سلیمانی و … از جمله حاضران در این مراسم بودند.

در ابتدای این مراسم پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، ستاره اسکندری که اجرای این مراسم را بر عهده داشت پشت تریبون قرار گرفت و شعری را خواند.

لیلا حاتمی در خاکسپاری بیتا فرهی

سپس کوروش سلیمانی برای خواندن بیانیه انجمن بازیگران پشت تریبون قرار گرفت و گفت: به نوبه خودم و از طرف هیات مدیره انجمن بازیگران تسلیت می‌گویم. یکی از افتخارات من این است که در سریالی با با بیتا فرهی همکاری داشتم.

لاله اسکندری در مراسم تشییع

مهسا قریشی دختر این هنرمند روی صحنه آمد و گفت: مادر عاشق کشور و خاکش بود و دوست داشت اینجا نفس بکشد. او عاشق کارش بود و گزیده کار می‌کرد. هیچ وقت از شرایط سخت گله نکرد و عاشق زندگی کردن بود. به تصمیم خودش از فرانسه به ایران برگشت چون عاشق مردمش بود. ارزش آدم‌ها برای او به انسان بودن آنها بود. مادرم دوست داشت در خانه خود باشد و آن‌قد مردم را دوست داشت که دوست نداشت در قطعه هنرمندان دفن شود. او عاشق هوای بارانی بود و امروز هم باران می‌بارد …

در ادامه بخوانید :   انتشار تصاویر مهمی از شیائومی 14 Ultra: طراحی عجیب

خبرگزاری مهر , ایرنانوشته‌های مشابه