تخفیفات آخوف کوروش|زرین پلاس|بازگشت نقدی|تخفیف


تخفیف به صورت درصدی از بازگشت وجه پس از خرید یا برگشت نقدی یک رویداد جذاب و خوشایند برای همه است.

در این مقاله به شما می گوییم که چگونه با استفاده از زرین پلاس بدون کد تخفیف، تخفیف نقدی دریافت کنید. استفاده از زرین پلاس، جدا از اینکه هیچ هزینه ای ندارد، خرید را راهی برای پس انداز شما می کند. مثل قلک همیشه با تو فقط مراحل ساده ای را که می گوییم دنبال کنید

آنچه در این مقاله می خوانید:

اپلیکیشن زرین پلاس را نصب کنید

در اپلیکیشن زرین پلاس ثبت نام کنید

فروشگاه های افک کوروش را در این نزدیکی جستجو کنید

خرید حضوری از آهف کروش

خرید اینترنتی از افک کوروش

برداشت کنید و پول را پس بگیرید

بسیاری از افراد برای دریافت تخفیف اوغوک کوروش کد تخفیف تهیه می کنند. به عنوان مثال «تخفیف 50 هزار تومانی افق کوروش» در اکالا یک تخفیف کوچک خوش طعم است که برخی از سایت های تخفیف به شما می دهند و شما می توانید این کد تخفیف 50 هزار تومانی را به شرط خرید بیش از 200 هزار تومان دریافت کنید. . اما در زرین پلاس نیازی به آن نیست.

در اپلیکیشن تخفیف زرین پلاس به ازای هر مبلغ خرید از تخفیف برخوردار می شوید. هر چه تخفیف بیشتر باشد، پس انداز بیشتر است! در اینجا شما نه تنها چیزهای مورد نیاز خود را خریداری می کنید، بلکه با خریدهای خود پول نیز خریداری می کنید. کافیست به زرین پلاس بپیوندید و سپس خریدهای همیشگی خود را از فروشگاه های عضو زرین پلاس مانند افک کروش انجام دهید و از تخفیف برخوردار شوید.

در بسیاری از روش های تخفیف شما، اگر از مبلغ کمتری خرید کنید، خرید شما به صورت برگشت نقدی یا برگشت نقدی تخفیف ندارد و همچنین در صورت خرید از مبلغ بالاتر، این تخفیف را به شما نمی دهند. اما این مشکل در زرین پلاس وجود ندارد و شما با خیال آسوده هر مبلغی که خریداری کنید، بک بک به شما برگردانده می شود.

کافی است چند دقیقه وقت بگذارید و مراحل ساده زیر را دنبال کنید تا با اپلیکیشن زرین پلاس به راحتی از فروشگاه های جهان کروش تخفیف بگیرید.

نصب اپلیکیشن زرین پلاس

اپلیکیشن رایگان زرین پلاس را می توانید از لینک های زیر دانلود و نصب کنید.

در زرین پلاس ثبت نام کنید

پس از نصب، اپلیکیشن زرین پلاس از شما می خواهد که گوشی موبایل خود را وارد کنید. سپس کد تاییدی که از طریق پیامک برای شما ارسال می شود را وارد کنید. در صفحه بعد نام و نام خانوادگی خود را بنویسید. اگر از طریق دوستانتان با زرین پلاس آشنا شدید و به شما «کد ارجاع» دادند، این کد را در اپلیکیشن وارد کنید، زیرا در ابتدا 30 هزار تومان از حساب شما شارژ می شود که می توانید از آن برای خرید استفاده کنید.

روی قسمت Maps در نوار پایین کلیک کنید. در این قسمت برای دریافت تخفیف و برگشت نقدی باید شماره کارت بانکی را که می خواهید از آفاق کروش یا فروشگاه دیگری خرید کنید وارد کنید. با زدن گزینه + می توانید کارت دیگری اضافه کنید و بیش از یک کارت وارد کنید.

فروشگاه های افک کوروش را در این نزدیکی جستجو کنید

اگر قصد خرید حضوری از افک کروش را دارید، در این قسمت می توانید نزدیکترین فروشگاه افک کروش را روی نقشه پیدا کنید. برای این کار ابتدا جی پی اس گوشی خود را فعال کنید، سپس در اپلیکیشن زرین پلاس به صفحه اصلی بازگردید و از میان گزینه های معاملاتی «سوپرمارکت» را انتخاب کنید.

در صفحه بعد در نوار «جستجو» عبارت «افق کوروش» را تایپ کنید. اپلیکیشن زرین پلاس تمامی فروشگاه هایی را که در شهر شما تخفیف می دهند به ترتیب نزدیکی به شما فهرست می کند. زیر نام هر فروشگاه نوشته شده که چند متر از شما فاصله دارد. روی نزدیکترین فروشگاه کلیک کنید.

در صفحه بعد می توانید باز بودن یا نبودن فروشگاه مورد نظر را مشاهده کنید و در قسمت “بازخورد” نظرات کاربران را در مورد آن فروشگاه بخوانید. با کلیک بر روی دکمه «مسیر»، نرم افزار نقشه گوگل روی گوشی شما برای مسیریابی باز می شود.

خرید حضوری از آهف کروش

به فروشگاه فیزیکی مورد نظر خود بروید و با همان کارت یا کارت های بانکی که در اپلیکیشن زرین پلاس ثبت نام کرده اید خرید کنید. توجه داشته باشید که برگشت نقدی یا استرداد تخفیف نقدی تنها در صورتی به شما تعلق می گیرد که خرید با همان کارت های ثبت شده در اپلیکیشن زرین پلاس انجام شود.

شرکت های ثبت شده در زرین پلاس گاهی تا 40 درصد تخفیف دارند.

خرید اینترنتی از افک کوروش

برای خرید آنلاین از افق کروش به وب سایت او به نشانی okcs.com مراجعه کنید و اپلیکیشن را از قسمت “نصب اپلیکیشن” نصب کنید یا به صفحه خرید آنلاین وی در okala.com مراجعه کنید. پس از ثبت نام و تکمیل فرآیند خرید، یعنی. آدرس تحویل مورد نظر را انتخاب کرده و فروشگاه و افزودن محصولات به سبد خرید، به صفحه پرداخت مراجعه کنید. در اینجا فراموش نکنید که گزینه «پرداخت آنلاین» را انتخاب کرده و در صفحه درگاه پرداخت بانکی با کارتی که شماره آن را در زرین پلاس ثبت کرده اید، پرداخت کنید.

درخواست تخفیف و برداشت را بررسی کنید

تخفیف شما به صورت پول نقد به حساب شما باز می گردد. برای استفاده از این تخفیف کافی است بیش از 10 هزار تومان در حساب کاربری خود داشته باشید. اگر درخواست برداشت خود را ثبت کنید، بازپرداخت تا ساعت 9 صبح روز بعد به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. با انتخاب گزینه “برداشت” در صفحه اول اپلیکیشن به صفحه وارد کردن مبلغ بازپرداخت هدایت می شوید.

اپلیکیشن زرین پلاس را دانلود کنید و پس از انجام مراحلی که گفتیم، همیشه از اوقوف کروش تخفیف خواهید گرفت.

اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید و ما به شما پاسخ خواهیم داد.

با پشتیبانی مشتری با شماره 02192008107 تماس بگیرید

یا در اینستاگرام زرین پلاس به آدرس instagram.com/zarinplus دایرکت پیام دهید.نوشته‌های مشابه