تحلیل قیمت رمزارز کانفلاکس؛ خطوط حمایت و مقاومت قیمت کجاست؟


زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت کانفلاکس (CFX) همچنان در حال تلاش برای غلبه بر مقاومت اصلی موجود در مسیر خود در سطح ۰.۲۲۹۷ دلار است. علاوه بر این، قیمت این توکن طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴ درصد افزایش یافته است که یکی از بهترین عملکرد‌ها طی این مدت محسوب می‌شود.

قیمت CFX برای مدتی در یک محدوده جانبی قرار داشت و به دنبال آن افزایش تقریباً ۱۳ درصدی را تجربه کرد اما پس از مواجه شدن با مقاومت ۰.۲۱۹۹ دلار، ۲۰ درصد کاهش یافت.

پس از آن، قیمت برای مدتی در محدوده ۰.۱۶۶۵ تا ۰.۱۸۴۵ دلار نوسان کرد. پس از تلاش‌های متعدد، گاوها با موفقیت قیمت را از این محدوده جانبی خارج کردند اما عمر رالی کوتاه بود؛ زیرا قیمت چندین بار در سطح ۰.۱۹۵۰ دلار با مقاومت روبه‌رو شد.

با افزایش نوسانات بازار، قیمت CFX نیز بیش از ۱۷ درصد رشد کرد و پس از آن قیمت در ۰.۲۲۹۷ دلار با مقاومت مواجه گردید.

متعاقب آن، قیمت CFX روندی معکوس را تجربه کرد و ۵ درصد کاهش یافت. پس از این، قیمت برای بیش از یک هفته بین ۰.۱۷۶۰ تا ۰.۱۹۵۰ دلار نوسان کرد.

قیمت کانفلاکس کف خود، یعنی ۰.۱۷۶۰ دلار را آزمایش کرد و پس از آن روندی صعودی داشته است. توکن CFX در حال حاضر بین ۰.۲۱۹۹ تا ۰.۲۲۹۷ دلار در نوسان است. اما در ادامه قیمت چه رفتاری خواهد داشت؟

اندیکاتور MACD، سیگنال صعود ارائه می‌کند. علاوه بر این، میانگین‌ها‌ی متحرک به سرعت در حال افزایش هستند که نشانه‌ دیگری از صعود محسوب می‌شود.

اگر گاوها قیمت را بالاتر از سطح حمایت ۰.۲۱۹۹ دلار نگه دارند، قیمت CFX به زودی مقاومت ۰.۲۲۹۷ دلار را آزمایش خواهد کرد. در صورت غلبه قیمت بر این مقاومت، هدف بعدی مقاومت ۰.۲۴۰۱ خواهد بود.

در ادامه بخوانید :   چانگ‌پنگ ژائو با بایننس آمریکا هم خداحافظی کرد!

با این وجود، در صورت نزولی شدن روند، قیمت CFX تا حمایت ۰.۲۱۱۲ دلار کاهش خواهد یافت. علاوه بر این، اگر خرس‌ها به تسلط خود بر بازار ادامه دهند، قیمت کانفلاکس حمایت ۰.۲۰۳۳ دلار را آزمایش خواهد کرد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته تحلیل قیمت رمزارز کانفلاکس؛ خطوط حمایت و مقاومت قیمت کجاست؟ اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه