تحلیل تکنیکال دوج کوین؛ آیا DOGE می‌تواند به ۰.۰۹ دلار برسد؟


زمان مطالعه: 2 دقیقه

برخلاف اوایل هفته، داده‌های سنتیمنت (Santiment) نشان می‌دهد که حجم اجتماعی (Social Volume) دوج کوین (DOGE) به پایین‌ترین سطح خود کاهش یافته است. البته در ۲۵ ژانویه، حجم اجتماعی DOGE به ۶۳.۸۰ افزایش یافت که نشان‌دهنده افزایش قابل توجه در جستجوها و بحث‌ها در مورد دوج کوین در بازار است.

بر اساس داده‌های درون زنجیره‌ای، احساسات وزنی (Weighted Sentiment) دوج کوین نیز کاهش یافت و در ۲۱ ژانویه به ۱.۶۲ رسید. این کاهش نشان می‌دهد که بازار نسبت به DOGE صعودی بوده، اما شدت این احساسات مثبت، در حال حاضر کاهش یافته است.

با این حال، این کاهش بدون دلیل اتفاق نیفتاد و قیمت دوج کوین اصلی‌ترین مسئله بود. در حال حاضر، DOGE با قیمت ۰.۰۷۹ دلار معامله می‌شود که نشان‌‌دهنده کاهش ۱۳.۷۲ درصدی از ابتدای سال تا به الان است.با تجزیه و تحلیل نمودار ۴ ساعته و شاخص‌های انباشت/توزیع (A/D) دوج کوین، می‌بینیم که فشار خرید قابل توجهی برای DOGE وجود ندارد. اگر این روند ادامه پیدا کند، پیش‌بینی می‌شود که قیمت دوج کوین بین ۰.۰۷ تا ۰.۰۸ دلار در نوسان بماند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در محدوده خنثی قرار گرفته است. در واقع، می‌توان گفت که احتمالاً رشد یا سقوط خاصی را در دوج کوین در روزهای آتی مشاهده نکنیم. البته اگر گاوها وارد بازار شوند، شاید دوج کوین بتواند تا ۰.۰۹ دلار رشد کند. در غیر این صورت، پیش‌بینی می‌شود حرکت قیمت خاصی را شاهد نباشیم.

در همین حال، داده‌های کوین‌گلس (Coinglass) نشان می‌دهد که بهره باز (OI) دوج کوین به ۳۸۷.۴۷ میلیون دلار کاهش یافته است. کاهش OI نشان می‌دهد که معامله‌گران در حال بستن موقعیت‌های معاملاتی خود هستند.

در ادامه بخوانید :   بهترین ماسک | خرید بهترین ماسک مناسب گرد و خاک

در واقع از منظر معاملاتی، کاهش بهره باز حاکی از یک حرکت ضعیف در جهت قیمتی فعلی DOGE است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته تحلیل تکنیکال دوج کوین؛ آیا DOGE می‌تواند به ۰.۰۹ دلار برسد؟ اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه