تحلیلگر: افت اخیر قیمت کاردانو، صعودی‌ترین سیگنال برای آن است!


زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گفته دن گامباردلو (Dan Gambardello)، بنیانگذار شرکت Crypto Capital Venture، افت قیمت فعلی صعودی‌ترین سناریویی است که می‌تواند برای کاردانو (ADA) و بازار ارزهای دیجیتال رخ دهد.

گامباردلو از نمودار هفتگی ADA/USD استفاده کرده تا نشان دهد که این ارز دیجیتال چگونه در حال تشکیل یک الگوی صعودی آشنا است.

وی نشان داد که ADA حرکت خود را در سال ۲۰۲۰ پس از هاوینگ بیت کوین تکرار کرده است. او عنوان کرد که در آن سال، ADA یک سقف را ایجاد و پس از آن و پیش از شروع یک رالی طولانی، یک کف ایجاد کرد. به گفته این تحلیلگر، این صعود قیمت ADA همزمان با صعود قیمت بیت کوین اتفاق افتاد.

گامباردلو پیش‌بینی می‌کند که ساختار به وقوع پیوسته در سال ۲۰۲۰، بار دیگر تکرار شود. وی از داده‌های تاریخی استفاده کرد تا نشان دهد که چگونه وضعیت فعلی ADA نشان‌دهنده یک صعود کوتاه به منطقه میانگین متحرک ۵۰ روزه است.

او انتظار دارد که این مقاومت حفظ شود و قیمت ADA کاهش یابد، به خصوص که میانگین متحرک ۵۰ روزه از میانگین متحرک ۲۰ روزه در نمودار روزانه عبور کرده است. اگرچه ساختار قیمت کاردانو مشابه الگوی پیش از وقوع بازار صعودی سال ۲۰۲۰ است، گامباردلو خاطرنشان کرد که با توجه به نشانه‌ها، این صعود زودتر از آن سال اتفاق خواهد افتاد.

الگوی صعود کاردانو در سال ۲۰۲۰ پس از رویداد هاوینگ بیت کوین اتفاق افتاد، اما این بار، با این که چند ماه تا هاوینگ بیت کوین باقی مانده، اما سیگنال صعودی تقریباً کامل شده است.

در ادامه بخوانید :   بیوگرافی آرمین رحیمیان | آرمین رحیمیان بازیگر نقش شهید حسین همدانی در آسمان غرب

این تحلیلگر ارزهای دیجیتال خاطرنشان کرد که صعود فوری بیت کوین به بالای آخرین سقف قیمتی خود، می‌تواند باعث افزایش زودهنگام قیمت کاردانو شود.

او معتقد است که صعود بیت کوین منجر به صعود بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد. از این رو، رالی کوتاه مدت مورد انتظار کاردانو می‌تواند به یک روند صعودی پایدار تبدیل شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته تحلیلگر: افت اخیر قیمت کاردانو، صعودی‌ترین سیگنال برای آن است! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه