تام هالند و زندایا | مروری بر فیلم های تام هالند و زندایا زوج مشهور هالیوودی
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-03


گردآوری :


اشتراک گذاری :زوج مشهور هالیوودی در دو فیلم مرد عنکبوتی و بازگشت به خانه با هم همبازی بوده اند و اکنون این دو زندگی مشترکی دارند و رابطه عاشقانه آن ها هنوز ادامه دارد. در ادامه مروری داریم بر فیلم های تام هالند و زندایا را در نیک صالحی مشاهده کنید.

تام هالند و زندایا

بازی در فیلم «مرد عنکبوتی» زمینه ساز دوستی تام و زندایا شد و آن ها در نهایت باهم وارد رابطه عاشقانه شدند.

هالند و زندایا در سال ۲۰۱۷ در جریان تست های بازیگری فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» با یکدیگر آشنا شدند.

او پیش از آن در سال ۲۰۱۵ برای نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی انتخاب شده بود. او این نقش را اولین بار در فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) ایفا کرد که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد.

فیلم مرد عنکبوتی

هالند بعداً در مصاحبه ای گفت که اولین دیدارش با زندایا بسیار خجالت آور بود و اصلاً خوب پیش نرفت.

در سال ۲۰۱۷ یعنی همان سالی که هالند و زندایا با یکدیگر در فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» همبازی شده بودند، منبعی ناشناس به رسانه ها گفت که آن ها در زمان فیلمبرداری این فیلم با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند.

فیلم های مشترک تام هالند و زندایا

اما این زوج به سرعت این خبر را رد کردند و حتی در توییتر درباره ی آن شوخی کردند. طی سال های بعدی آن ها کماکان شایعه ی رابطه عاشقانه شان را تکذیب می کردند و از سویی دیگر، شایعاتی هم درباره ی رابطه عاشقانه ی آن ها با افرادی دیگر مطرح می شد.

زوج معروف هالیوودی

در سال ۲۰۲۱ هالند و زندایا در لس آنجلس در حال ابراز عشق به یکدیگر دیده شدند که تصاویر آن نیز منتشر شد.

هالند بعداً در مصاحبه ای در همان سال ۲۰۲۱ گفت که این اتفاق برای او و زندایا حس «به سرقت رفتن حریم خصوصی شان» را داشت. رابطه عاشقانه ی این دو هنوز ادامه دارد.

آن ها بعد از «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» در ۲ فیلم دیگر نیز با یکدیگر نقش آفرینی کردند: «مرد عنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far from Home) و «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» (Spider-Man: No Way Home) که به ترتیب در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ منتشر شدند.

فیلم های تام هالند و زندایا

آشنایی زوج مشهور هالیوودی

هالند و زندایا در جریان تست‌های بازیگری شبکه دیزنی برای فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» با یکدیگر آشنا شدند، اما چندان خوب به پایان نرسید.

اما هالند درباره این اتفاق چنین گفته است: «اولین ملاقات من با زندایا بسیار ناامید کننده بود، در واقع، برای من». زندایا نیز در این باره چنین می‌گوید: «آن روز شرایط خوبی نداشتم. یادم نمی‌آید، اما او می‌گوید که نوعی دست دادن و بغل کردن عجیب و غریب بوده است».

زندایا

خوشبختانه این آشنایی بد با ادامه یک رابطه خوب، حرفه‌ای و پاک همراه شد. هالند می‌گوید: «ما اولین سکانس را با هم انجام دادیم و به نظرم بعد از آن بود که تهیه کنندگان او را برای این نقش انتخاب کردند. حتی قبل از این که از اتاق بیرون برود نیز آن‌ها می‌دانستند او نقش شخصیتش را در فیلم بازی خواهد کرد».

تام هالند

روزیاتونوشته‌های مشابه