بیوگرافی علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ | عکس ها و بیوگرافی علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ بازیگر سریال رحیل


بازیگر جوان و آینده دار کشورمان در دومین تجربه تلویزیونی خود در سریال رحیل در نقش اصلی شخصیتی به نام اصلان بازی کرده است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بیوگرافی علی عباسی زاده‌‌‌‌‌

علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ بازیگر متولد دهه ۷۰ در تهران است و به جز بازیگری به عنوان برنامه ریز  و دستایر نیز فعالیت داشته و از زندگی شخصی اش اطلاعاتی در دست نیست و به تازگی تصویر تولد وی توسط صحفه سریال رحیل در اینستاگرام منتشر شده است.

وی در سریال سقوط یک فرشته نیز به عنوان بازیگر حضور داشته و بازی اش در این مجموعه دیده نشده است.

جشن تولد علی عباسی زاده‌‌‌‌‌

مسعود آب‌پرور کارگردانی سریال «رحیل» را برعهده دارد. او این روزها ترجیح می‌دهد تا سریال را به شکل کامل به آنتن برساند و گفت‌وگو نکند. سریال روایتی حادثه‌ای- عاشقانه در پایان دوره قاجار و ابتدای روی کار آمدن حکومت پهلوی دارد؛ مجموعه‌ای با قصه‌ای زنانه که روایتگر فردی به نام «مها» از دربار قاجار است که تلاش می‌کند یک تعزیه عاشورایی را روایت کند.

علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ در سریال رحیل

قصه‌ رحیل که هم گریزی به تاریخ دارد و هم نگاهی به فرهنگ عاشورا، حدود دو سال طول کشید تا به قلم فرهاد نقدعلی تکمیل شود و آن‌طور که تهیه‌کننده این کار می‌گوید، هنوز هم مدد این نویسنده در کنار کار احساس می‌شود تا نقاط لازم اصلاح و بازنویسی شود.

از نقش‌آفرینان اصلی این مجموعه می‌توان به ثریا قاسمی، حمیدرضا آذرنگ، اندیشه فولادوند، هومن برق‌نورد، نسیم ادبی، مرحوم حسام محمودی، فرخ نعمتی، کاظم هژیر‌آزاد، علی عباسی‌زاده، گیتا راد(عربی) و غزاله اکرمی اشاره کرد.

علی عباسی زاده‌‌‌‌‌

تهیه‌ کننده سریال تاریخی رحیل

سریال رحیل به طراحی و تهیه‌کنندگی رامین عباسی‌زاده است. در کارنامه حرفه‌ای او آثاری چون احضار و او یک فرشته بود، دیده می‌شود. هیچ کدام از کارهای عباسی‌زاده به هم شبیه نیست و از این منظر باید کارهای او را متفاوت دانست. در ادامه بیوگرافی علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ وی در نقش اصلان بازی کرده است.

چطور می‌توان فانتزی جادویی اثری مثل کت جادویی را با رمز و راز پلیس جوان و آن حال و هوای مرموزش مقایسه کرد. چطور می‌شود کاری مثل انقلاب زیبا که روایتگر تاریخ معاصر بود را در کنار سقوط یک فرشته گذاشت که اثری مناسبتی و خانوادگی بود؟

پشت صحنه سریال رحیل

عباسی‌زاده جزو معدود تهیه‌کنندگانی است که از پس این کارهای متفاوت برآمده است. او پرکار نیست اما کارهایش به دلیل همین ویژگی‌ها، همیشه مورد توجه قرار گرفته است. برخی از کارهایش را بعد از یک وقفه چند ساله انجام می‌دهد اما به خوبی می‌داند دست روی چه موضوعی بگذارد.

بازیگران جوان در سریال رحیل

بیوگرافی علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ بازیگر رحیل

قهرمانی به نام اصلان 

یکی از نقش‌های سریال رحیل که به‌نوعی قهرمان قصه هم محسوب می‌شود، اصلان با بازی علی عباسی‌زاده است. اصلان پسر صحاف‌باشی است که مرمت کتاب‌های منثور و منظوم کتابخانه سلطنتی را به‌همراه پدرش به‌عهده دارد. او به مرور به دسیسه‌ها و توطئه‌هایی پی می‌برد که سرنوشت او و محا را تغییر می‌دهد.

بازیگران سریال رحیل

شخصیت اصلان در پیش بردن قصه رحیل بسیار کلیدی است و به نوعی قهرمان این سریال محسوب می‌شود. بازی عباسی‌زاده در سریال سقوط یک فرشته توانست توانمندی‌ های او را در عرصه بازیگری به‌خوبی نشان دهد.

عکس های علی عباسی زاده‌‌‌‌‌

جام جم

نوشته‌های مشابه