بیوگرافی دیپیکا پادوکن | عکس ها و بیوگرافی دیپیکا پادوکن بازیگر بالیوود


همسر زیباروی رانویر سینگ باوانی به بازیگری در سینمای بالیوود به عنوان مدلینگ نیز فعالیت داشته و نویسنده و طراح مد نیزر می باشد. در ادامه عکس ها و بیوگرافی دیپیکا پادوکن را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بیوگرافی دیپیکا پادوکن

دیپیکا پادوکن (Deepika Padukone) در ۵ ژانویه ۱۹۸۶ در کپنهاگ دانمارک به دنیا آمد. پدر او پراکاش پادوکن بازیکن مشهور بدمینتون بود. دیپیکا راه پدرش را دنبال کرد و در نوجوانی در سطح ملی بدمینتون بازی می کرد.

سپس بدمینتون حرفه ای را رها کرد تا در حرفه مدلینگ فعالیت کند و سرانجام در سال ۲۰۰۶ برای اولین بار به عنوان بازیگر بالیوود جلوی دوربین رفت.

دیپیکا پادوکن

او علاوه بر بازیگری، نویسنده و طراح مد است و مطالبی برای مجلات سلامت و تناسب اندام زنان می نویسد. همچنین از موسسات خیریه مختلف با مشارکت در فعالیت هایی برای جمع آوری پول حمایت می کند.

وی شرکت خود به نام Ka Enterprises را دارد که در چندین استارت آپ سرمایه گذاری کرده است. در سال ۲۰۲۲ او برند محصولات آرایشی و بهداشتی خود را به نام ۸۲°E راه اندازی کرد که با محصولات مراقبت از پوست آغاز شد.

عکس های دیپیکا پادوکن

زندگی ستاره سینمای بالیوود و همسرش

 

او در صحبت با ووگ هند درباره برند خود گفت: «برای من، ۸۲°E راهی برای ترکیب بهترین مواد هندی با استانداردهای جهانی مراقبت از پوست است تا محصولی را به شما ارائه دهم که به اندازه استفاده از چندین محصول موثر باشد.»

آیا دیپیکا پادوکن ازدواج کرده است؟

دیپیکا در سال ۲۰۱۸ با بازیگر هندی و مالک شرکت ضبط موسیقی، رانویر سینگ باوانی (Ranveer Singh Bhavani) ازدواج کرد. رانویر و دیپیکا در آگوست ۲۰۱۲ زمانی که در فیلم Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela همبازی بودند، با هم آشنا شدند.

رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن

این زوج قبل از اعلام نامزدی خود در اکتبر ۲۰۱۸ به مدت شش سال با هم بودند. آنها در ماه نوامبر در مراسم سنتی هندو و سیک در دریاچه کومو ایتالیا ازدواج کردند.

بیوگرافی دیپیکا پادوکن و همسرش رانویر

آیا دیپیکا پادوکن فرزندی دارد؟

دیپیکا و رانویر هیچ فرزندی با هم ندارند، با این حال، هر دو درباره بچه دار شدن در آینده صحبت کرده اند. در سال ۲۰۱۳، دیپیکا در مصاحبه ای برنامه ۱۰ ساله خود را فاش کرد. او گفت: «امیدوارم به اندازه کافی تلاش کنم تا بتوانم آنها را هم سر فیلمبرداری ببرم. خانواده ای شاد داشته باشم و در عین حال همچنان کارهایی انجام دهم که در حال حاضر مشغول آنها هستم.»

رانویر سینگ و همسرش

رانویر همچنین در مورد پدر بودن صحبت کرده و نام هایی را که دوست دارد برای فرزندانش بگذارد فاش کرده است.

ثروت دیپیکا پادوکن چقدر است؟

طبق گزارش ها، ثروت دیپیکا ۴۰ میلیون دلار تخمین زده می شود. او بخش زیادی از ثروت خود را از بازی در نقش های متعدد در فیلم های مهم بالیوود به دست آورده است. او هم چنان سالانه میلیون‌ ها دلار از اسپانسرها، بازیگری و سرمایه‌ گذاری‌ های تجاری مختلف خود به دست می‌ آورد.

دیپیکا پادوکن

روزیاتو

نوشته‌های مشابه