بیوگرافی تولگا ساریتاش | تصاویر دیدنی و بیوگرافی تولگا ساریتاش بازیگر ترکیه ای
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-13


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر مشهور و جوان سریال های ترکیه ای که با بازی در سریال حریم سلطان به اوج شهرت رسید تا کنون در فیلم و سریال های زیادی هنرنمایی کرده است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی تولگا ساریتاش را در Niksalehi مشاهده کنید.

بیوگرافی تولگا ساریتاش

تولگا ساریتاش متولد سال ۱۹۹۱ در استانبول و فارغ التحصیل رشته ی جغرافیا از دانشگاه استانبول است.

بازیگری را از سال ۲۰۰۹ با فیلم Bahti Kara آغاز کرد و بعد از بازی در چند سریال، با نقش هایش در سریال های «ماه پیکر» (Muhtesem Yuzyil) و «دختران آفتاب» (Güneşin Kızları) به شهرت رسید.

تولگا ساریتاش

وی در مدرسه نواختن گیتار را فرا گرفت و در نوجوانی در گروه موسیقی خود به عنوان گیتاریست و طبل زن فعالیت می کرد و در کنسرت هایی که توسط گروه های موسیقی متعدد برگزار می شد نیز شرکت می کرد و به پیشرفت خوبی در نوازندگی گیتار دست یافت.

او با وجود علاقه به موسیقی، رویایی بازیگری نیز در سر می پروراند، از این رو حرفه بازیگری را از تئاترهای دولتی اسن یورت و تئاتر زیتیندالی شروع کرد.

قدیر در سریال ترکی بابا

فیلم های بازیگر مرد ترک

در ادامه بیوگرافی تولگا ساریتاش وی در سال ۲۰۰۹ در فیلم سینمایی “باتی کارا” (Bahtı Kara) در نقش برک ظاهر شد و در سال ۲۰۱۱ در نقش فیاض در فیلم سینمایی “تنهایی در قلعه” (Kaledeki Yalnızlık) جلو دوربین رفت.

وی در همین سال برای اولین بار با سریال “نرو” (Sen de Gitme) در تلویزیون دیده شد. در سال ۲۰۱۲ در نقش دوغان در سریال “خیابان های پشتی” (Arka Sokaklar) نقش آفرینی کرد.

او در سال ۲۰۱۸ برای بازی اش در سریال «قول» (Söz) در بخش بین الملل جوایز اِمی نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد شد.

بازیگران سریال ترکی بابا

بیوگرافی تولگا ساریتاش بازیگر سریال بابا

سریال ترکی بابا (Baba) از مجموعه های تلویزیونی جدید ساخت کشور ترکیه است و تولگا ساریتاش  در این سریال در نقش قدیر پسر خانواده بازی کرده است.

سریال ترکی بابا داستان پدر مستبدی به نام امین ساروهانلی را روایت می کند که بعد از تبدیل شدن به تنها وارث ثروتی عظیم، برای حفظ خانواده ی خود با مشکلاتی رو به رو می شود.

عکس های تولگا ساریتاش

امین ساروهانلی پدری قدرتمند و مستبد است که به مناسبات و سنت های خانوادگی بسیار پایبند است. او صاحب یک خاروبارفروشی کوچک در شهری کوچک است و به همراه همسرش، فضیلت و ۳ پسر و تنها دخترش زندگی معمولی ای دارد.

قدیر با بازی تولگا ساریتاش کوچک ترین پسر و تنها عضو دانشگاه رفته ی خانواده است. داشتن استقلال اهمیت زیادی برای او دارد و به همین دلیل، بیشتر اوقات با پدرش جر و بحث دارد. تنها به این خاطر که شریک عاطفی اش، سویل مورد قبول پدرش نیست، هنوز نتوانسته با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند.

تولگا ساریتاش بازیگر ترک

روزیاتونوشته‌های مشابه