بیوگرافی اوموت گزر | عکس ها و بیوگرافی اوموت گزر بازیگر ترکیه ای


بازیگر و مدل جوان ترکیه ای که برای اولین بار به عنوان نقش یوسف در سریال چشم چران عمارت به اوج شهرت رسید در استانبول زندگی می کند. در ادامه عکس ها و  بیوگرافی اوموت گزر را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بیوگرافی اوموت گزر

اوموت گزر متولد سال ۲۰۰۱ در شهر چناق قلعه ی ترکیه و فارغ التحصیل رشته روابط بین الملل است. بازیگری را با شرکت در دوره های آموزشی آموخت و سریال «چشم چران عمارت» نخستین تجربه ی بازیگری اش بود.

گفتنی است سریال ترکی چشم چران عمارت ماجرای ازدواج اجباری دختر جوانی به نام سیران با پسر عیاش ثروتمندی به نام فرید را روایت می کند.

شخصیت اصلی سریال فرید است، فرزند اورهان و نوه ی هالیس آقا، پسری خوشگذران و هوسباز است.

اوموت گزر

هالیس آقا وقتی از رفتارهای فرید خسته می شود تصمیم می گیرد او را وادار به ازدواج با دختری اهل زادگاه خود، شهر غازیان تپه کند. او بزرگ ترین عروسش ایفاکات را مأمور می کند تا از آنجا دختری مناسب و درخور خانواده ی کورهان پیدا کند.

پدر یکی از ثروتمندترین خانواده های غازیان تپه قرار دارد. او که ۲ دختر به نام های سونا و سیران دارد، دلش می خواهد آن ها با مردی ثروتمند ازدواج کنند. به همین دلیل دوست ندارد شانس وصلت با خانواده کورهان را از دست دهد. و …

سیران و یوسف در سریال چشم چران عمارت

داستان یوسف در سریال چشم چران عمارت

در ادامه بیوگرافی اوموت گزر : سونا دختر بزرگ خانواده است و اگر نتواند پیش از خواهر کوچک ترش ازدواج کند، حرف و حدیث مردم سنتی شهر عرصه را برایش تنگ خواهد کرد. از سویی دیگر، سیران که هنوز در دبیرستان درس می خواند، تمایلی به ازدواج ندارد و می خواهد تحصیلاتش را ادامه دهد.

از سویی دیگر، سیران با پسری از هم مدرسه ای هایش به نام یوسف در رابطه بود که قصد داشت به محض ازدواج سونا، به خواستگاری سیران رود. با این حال، وقتی سیران مجبور به ازدواج با فرید می شود، جرأت فرار با او را پیدا نمی کند. به همین دلیل یوسف از خود و خانواده کورهان خشمگین می شود و به فکر انتقام می افتد.

بازیگران سریال چشم چران عمارت

بیوگرافی اوموت گزر بازیگر ترکیه ای

اوموت گزر که در کلیپ سیمگه ساغین بازی در حال ایفای نقش بود و با چهره و استایل مناسبش، توجه‌ها را به خود جلب می‌کرد، در حین عکاسی، در انتخاب بازیگران سریال چشم چران عمارت که در غازیانتپ فیلمبرداری شده بود، شرکت کرد و اجازه حضور در بازیگران اصلی سریال را به دست آورد.

گفتنی است سیبل چتین‌کایا یکی از بلاگر های پر حاشیه اهل ترکیه، با افشای پیام‌های اوموت گزر بازیگری که به تازگی مشهور شده، او را رسوا کرد!

عکس های اوموت گزر

سیبل چتین‌کایا به عنوان یک پدیده شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود و طرفداران زیادی دارد. او پیام‌های اوموت گزر، بازیگر نقش یوسف در سریال چشم چران عمارت را فاش کرد!

او با به اشتراک گذاری عکسی از پیام های گزر نوشت: «هنوز امید داره!»

در این پیام‌های فاش شده مشاهده شد که اوموت گزر خطاب به سیبل چتین‌کایا نوشته: «چشم بد ازت دور باشه، حرفی برای گفتن نمیمونه» و «من نمی توانم از این واقعیت که تو اینقدر زیبا می خندی،بگذرم!»

سیبل چتین‌کایا بعداً اعلام کرد که به اشتباه این پیام ها را به اشتراک گذاشته است!

استایل اوموت گزر

روزیاتو , وقت صبح

نوشته‌های مشابه