بیت کوین به کانال ۴۸هزار دلار صعود کرد! تحلیلگران درباره ادامه مسیر چه می‌گویند؟


زمان مطالعه: 3 دقیقه

در روزهای اخیر، بیت کوین یک حرکت صعودی قابل‌توجه را تجربه کرده و با افزایش قیمت آن به کانال ۴۸ هزار دلار، توجه سرمایه‌گذاران و تحلیلگران بازار را به خود جلب کرده است.

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با قیمت ۴۸،۲۵۰ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۲ درصدی نسبت به روز گذشته دارد.

در همین راستا، جان بولینگر، معامله‌گر افسانه‌ای بیت کوین که به دلیل تخصص خود در تجزیه و تحلیل بازار مشهور است، با استناد به اندیکاتور باندهای بولینگر خود می‌گوید که بیت کوین در حال حاضر در بالای این باندها معامله می‌شود. به گفته بولینگر، این امر حاکی از یک حرکت صعودی پایدار در کوتاه مدت است.

با این حال، بولینگر همچنین در مورد واگرایی احتمالی در آینده هشدار داده که نشان می‌دهد سرخوشی فعلی ممکن است به یک مرحله اصلاحی منجر شود.

عوامل متعددی به ترسیم یک چشم‌انداز خوش‌بینانه برای بیت کوین کمک می‌کنند. نکته قابل‌توجه این است که این ارز دیجیتال در برابر فشارهای مختلف داخلی و خارجی انعطاف‌پذیری نشان داده که نشان‌دهنده پتانسیل آن برای ثبت سودهای بیشتر است.

در این میان، کارشناسانی مانند سامسون مو، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری Jan3، احساسات صعودی خود را ابراز کرده‌ و هدف بلندمدت ۱ میلیون دلاری را برای بیت کوین پیش‌بینی کرده‌اند. این پیش‌بینی بلندپروازانه مبتنی بر دو تحول اساسی در اکوسیستم بیت‌کوین است: تایید ETFهای اسپات در ایالات متحده و رویداد هاوینگ آتی.

به گفته این کارشناسان، انتظار می‌رود که ETFهای اسپات، دسترسی و جذابیت بیت کوین را برای طیف وسیع‌تری از سرمایه‌گذاران افزایش دهند و به طور بالقوه منجر به افزایش تقاضا شوند. در همین حال، رویداد هاوینگ که پاداش بلاک را برای ماینرها نصف می‌کند، عرضه جدید بیت کوین را کاهش خواهد داد. با توجه به این عوامل، بیت کوین در آستانه یک بحران عرضه قرار دارد که همراه با افزایش تقاضا، می‌تواند قیمت آن را به سطوح بی‌سابقه‌ای برساند.

در ادامه بخوانید :   یک روایت شنیدنی از هما روستا و شغلش

در همین حال، مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر مشهور نیز بینش‌هایی را در مورد مسیر بیت کوین ارائه داده و یک چشم‌انداز صعودی را برای آن ترسیم کرده است. طبق پست اخیر او، قیمت بیت کوین ممکن است در سطوح ۴۹ هزار تا ۵۱ هزار دلار با مقاومت مواجه شود، ولی احتمال افزایش آن تا ۵۵ هزار دلار قبل از رویداد هاوینگ وجود دارد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته بیت کوین به کانال ۴۸هزار دلار صعود کرد! تحلیلگران درباره ادامه مسیر چه می‌گویند؟ اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه