بوگاتی رزیدنس، آسمان خراش ابر ثروتمندان جهان در قلب دبی


آسمان خراش مدرن بوگاتی تاور در قلب دبی برای ابر ثروتمندان ساخته می شود. این ساختمان باشکوه توسط برند بوگاتی، معروف ترین برند خودروهای لوکس و غول جهان و شرکت املاک و مستغلات لوکس Benghati با همکاری نام “Bugatti Residence” در حال ساخت است.

بوگاتی رزیدنس 46 طبقه در بیزنس بی با طراحی داخلی و چیدمان منحصر به فرد برای ثروتمندان جهان در دبی ساخته خواهد شد. برج بوگاتی امکانات فوق‌العاده‌ای دارد، با ساحل الهام‌گرفته از ریویرا، استخر خصوصی، جکوزی آبگرم، باشگاه بدنسازی، میز سرآشپز، پیشخدمت شخصی و باشگاه اعضای خصوصی.

منحنی های زیبای این ساختمان بازتاب طراحی خودروهای اسپرت بوگاتی است.

آسمان خراش ابر ثروتمندان در قلب دبی

بوگاتی رزیدنس در 171 عمارت و 11 مزونت ساخته خواهد شد. بر اساس برآوردها، ساخت این برج باید در مدت سه سال و نیم به پایان برسد.

میت ریماک، مدیرعامل بوگاتی در بیانیه ای گفت: «به نظر می رسد سرنوشت این دو شرکت در هم تنیده شده است. ما دیدگاه مشترکی در مورد اینکه یک اقامتگاه بوگاتی چگونه باید باشد را به اشتراک می گذاریم. محمد بن قطی دانش و استعداد بالایی در دنیای طراحی خودروهای لوکس و خلق معماری نمادین دارد. با این همکاری، صحبت های بوگاتی را خواهیم گفت: “اگر قابل مقایسه باشد، دیگر بوگاتی نیست.”

محمد بنغاتی، مدیرعامل بنغاتی گفت: «وقتی درب یک بوگاتی را باز می‌کنید و داخل آن می‌نشینید، خیلی زود متوجه می‌شوید که چقدر فوق‌العاده است، چیزی غیرقابل مقایسه. فقط تعداد کمی از افراد منتخب فرصت تجربه این را خواهند داشت. با بوگاتی رزیدنس، ما می‌خواستیم این حس را به یک خلوتگاه بسیار منحصر به فرد در قلب دبی تبدیل کنیم.

طراحی داخلی ظریف آن چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. هیجان‌انگیزترین بخش، دو آسانسور ماشین است که از گاراژ به مزونت‌ها متصل می‌شوند و ساکنان می‌توانند ماشین‌های خود را به داخل مزونت‌ها برانند و در آنجا پارک کنند. البته پیش از آن، در سال 2013، پورشه این فرصت را در اختیار ساکنان خود در برج طراحی پورشه در میامی قرار داد.

بوگاتی رزیدنس

با این حال نمی توان از ظاهر این برج که از ساحل ریویرا فرانسه الهام گرفته شده چشم پوشی کرد. ریویرا فرانسه یک مقصد گردشگری معروف با سواحل عالی و جذابیت مجلل است.

برند بوگاتی نه تنها از طراحی زیبا و پیچیده این ساحل جذاب در بوگاتی رزیدنس استفاده کرده است، بلکه در طراحی خودروهای فوق اسپرت خود از امواج و انعکاس خورشید بر روی امواج الهام گرفته است.

این پروژه ساخت و ساز برای بنغازی جدید نیست. بلکه در حال ساخت بلندترین برج مسکونی جهان با تاج الماس در همان منطقه خلیج تجاری هستند که در پشت “Bugatti Residence” قرار دارد و “Benghati Tower of Jacob and Ko Residence” نام دارد.

نوشته‌های مشابه