بولتن های تست تشخیص خطای تصویر


درست مانند ماهیچه های بدن، مغز ما نیز برای بهبود یا تقویت عملکرد خود نیاز به تمرین دارد. و البته، یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار، بهبود مهارت های بصری خود با تمرین منظم است. تلاش برای یافتن جزئیات کوچک در یک تصویر می تواند از ضعف بینایی، تمرکز و مهارت های درک جزئیات جلوگیری کند. اگرچه این بازی های فکری جالب سرگرم کننده هستند، اما بهترین ورزش برای مغز نیز محسوب می شوند.

حال در تست تشخیص خطای تصویر باید از بین ۱۱ تصویر خطاها را پیدا کنید. به تصاویر نگاه کنید، اشتباه را پیدا کنید و پاسخ صحیح را در انتهای تصویر ببینید.

آشپزخانه

هال

ناهارخوری

اتاق خواب

حمام

اتاق مطالعه

گاراژ

اتاق بچه ها

اتاق زیر شیروانی

سال ها

حیاط

آیا توانستید تمام خطاها را پیدا کنید؟ در قسمت نظرات بنویسید به چند عکس پاسخ صحیح دادید؟ انجام این بازی را با خانواده خود از دست ندهید و از لحظات شیرین کنار هم لذت ببرید.

حالا پاسخ های صحیح را اینجا ببینید:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

خوانندگان عزیز و مهربان خبرنامه امیدوارم از تست تشخیص خطای عکس خوشتان آمده باشد. همیشه از طریق بخش سرگرمی خبرنامه شما می توانید به آخرین آزمون ها، پازل ها، آزمون ها و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل، حتی می توانید این آزمون ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقه مند به شناخت بیشتر خود هستند! شما همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما اینستاگرام و فیس بوک نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید.

نوشیدن یک فنجان چای و دمنوش گیاهی در روز به کاهش وزن شما کمک می کند تا جایی که می خواهید. دمنوش های گیاهی علاوه بر سم زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع ترین راه برای کاهش وزن و چربی سوزی نیز هستند و در مدت زمان کوتاهی فرم شگفت انگیزی خواهید داشت. برای شرکت در چالش کاهش وزن 7 کیلوگرمی در یک ماه، همین حالا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.نوشته‌های مشابه