به‌روزرسانی مهم تیم شیبا در مورد توکن‌های ERC۴۰۴؛ هيجان به جامعه بازگشت!


زمان مطالعه: 2 دقیقه

جامعه شیبا اینو پس از دریافت به‌روزرسانی مهمی از توسعه‌دهنده اصلی پروژه، کال داریا (Kaal Dhairya)، در هیجان به سر می‌برد. این به‌روزرسانی با محوریت عرضه توکن‌‌های غیرقابل تعویض شیبوشی (SHEboshi NFT)، توجه فعالان بازار از سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

داریا در اظهارات اخیر خود به ویژگی‌های استاندارد توکن ERC۴۰۴ پرداخته که ترکیبی نوآورانه از ویژگی‌های NFT و توکن‌های قابل تعویض است. این استاندارد، شیبا اینو را به خط مقدم آزمایش‌ها در رابطه با امور مالی غیرمتمرکز سوق داده است.

طبق گزارش‌ها، تیم شیبا در هنگام راه‌اندازی توکن‌های غیرقابل تعویض شیبوشی به یک مشکل جزئی برخورد کرده، ولی برای رفع این مشکل، به سرعت اقداماتی را برای تضمین شفافیت انجام داده است.

از جمله این اقدامات، افزایش تعداد کل شیبوشی‌ها از ۱۲۰۰۰ به ۲۰۰۰۰ است که به همه هولدرها در زمان گرفتن اسنپ‌شات (Snapshot) امکان می‌دهد توکن‌های خود را دریافت و ضرب کنند.

علاوه بر این، شیبوشی‌های ادعانشده و دریافت‌نشده برای خرید از سوی دارندگان لیش (LEASH) در دسترس خواهند بود.با توجه به افزایش غیرمنتظره فروش، برنامه جامعی برای تخصیص درآمد در نظر گرفته شده است.

۵۰ درصد از این میزان به سوزاندن توکن‌های استراتژیک، کمک به سازمان‌های غیرانتفاعی، حمایت از تیم و همچنین تامین نقدینگی اختصاص خواهد یافت. ۵۰ درصد دیگر نیز صرف هزینه‌های عملیاتی و مدیریت پروژه خواهد شد.

با وجود پیش آمدن مشکل اخیر، کال داریا بر تعهد تزلزل‌ناپذیر خود بر نوآوری، یادگیری و رشد جامعه تاکید کرده و با قدردانی از حمایت مداوم جامعه شیبا، خوش‌بینی خود را نسبت به آینده‌ پروژه و جامعه‌ پرنشاط آن ابراز کرده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته به‌روزرسانی مهم تیم شیبا در مورد توکن‌های ERC۴۰۴؛ هيجان به جامعه بازگشت! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه