بهترین راه های ثروتمند شدن در سال 2018 چیست؟


راه های زیادی به گفته کارشناسان معرفی شده است که می تواند در سال 2018 به موفقیت های زیادی دست یابد.

امروزه مردم در سراسر جهان به دنبال راه های مطمئن و دقیق برای میلیونر شدن هستند. با این حال تعداد کمی از این افراد در راه خود موفق می شوند و شاید تنها دلیل این امر، چشم انداز آینده و برنامه ریزی خوب باشد.

شاخص های مهم اقتصادی و بازارهای سهام در ایالات متحده مانند داوجونز، نزدک و GNP برخی از فرصت ها و چالش های دنیای تجارت در سال 2018 را نشان داده اند که در ادامه به آنها می پردازیم:

روبات ها

در آینده، ربات ها مشکلات را حل خواهند کرد. به عنوان مثال، پیام رسان فیس بوک و چت ربات با افراد افسرده. این ربات به گونه ای برنامه ریزی شده است که مکالمات انسانی را تقلید کرده و توصیه های ساده ای به کاربران ارائه می دهد و در نتیجه کاربران را به ابراز احساسات تشویق می کند. از طرفی برخلاف دکتر همیشه در دسترس است. ربات ها در زمینه برنامه ها و نرم افزارهای تجاری نیز افزایش خواهند یافت.

تجارت الکترونیک

در سال 2018، تجارت الکترونیک رشد قابل توجهی خواهد داشت. پس از رویداد فروش ویژه مانند جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، احتمالاً شاهد رشد 20 درصدی در تجارت الکترونیک خواهیم بود. بنابراین آمازون پرایم قصد دارد دقیقاً یک روز پس از سفارش کالا را با تکیه بر فشار فوق‌العاده روی همه صنایع تحویل دهد. بر اساس تحلیل و پیش بینی وال استریت ژورنال، 8600 فروشگاه در سال 2018 تعطیل خواهند شد.

صنعت هوافضا

یک فضاپیمای ناسا در سال 2018 از مریخ بازدید می کند و شرکت های فناوری فضایی و هوافضا مانند اسپیس ایکس، ویرجین گالاکتیک، بوئینگ و بلو اوریجین را در فضای رقابتی قرار می دهد تا برنامه ای را ایجاد کند که در آن مسافران بتوانند یک بار دور ماه بچرخند و رقابت به طور قابل توجهی در حال افزایش است.

شبکه های اجتماعی و غول های فناوری

بزرگ‌ترین غول‌های فناوری آمریکایی مانند فیس‌بوک، گوگل و آمازون با مخالفت کشورهایی مانند چین، آلمان و غیره مواجه شده‌اند. آنها با واکنش جهانی روبرو شدند.

کار و کسب های خرد

شاخص اعتماد وال استریت ژورنال که مربوط به اعتماد به کسب و کارهای کوچک است، نشان می دهد که در اکتبر 2017، کسب و کارهای کوچک نسبت به سال گذشته 14 درصد رشد داشته اند و انتظار می رود در سال 2018 رشد بیشتری داشته باشند و درآمد بیشتری ایجاد کنند. این افزایش نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا اقتصاد در حال پیشرفت است و اعتماد به کسب و کارهای اطراف آن رشد خواهد کرد.

اینترنت اشیا

بعدی اینترنت اشیا است که به ما در تصمیم گیری بهتر کمک می کند. بر اساس تحلیل های شرکت تحقیقاتی و مشاوره آمریکایی گارتنر، امروزه 8.4 میلیارد شی از این نوع در جهان وجود دارد و پیش بینی می شود سالانه 30 درصد افزایش یابد. یکی از کاربردهای اینترنت اشیا جمع آوری داده ها از اینترنت اشیا است که برای شرکت ها بسیار مفید است.

اکنون که مطالب بالا را مطالعه کردید می توانید بر روی برنامه های خود در سال 2018 تمرکز کنید.تکنولوژی را با یک برنامه استراتژیک و تیم مدیریتی قوی وارد برنامه خود کنید زیرا در آینده ای نه چندان دور فناوری وارد عرصه شخصی و حرفه ای افراد خواهد شد. زندگی می کند، بنابراین بتوانید در هر مکان و هر زمان با استفاده از ابزارهای همکاری سازنده باشید.

نوشته‌های مشابه