بنیانگذار توییتر کیف پول سرد بیت کوین خود را راه‌اندازی کرد!


زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت مالی بلاک (Block)، تحت مدیریت جک دورسی، بنیانگذار و مدیرعامل سابق توییتر، کیف پول بیت کوین خود را راه‌اندازی کرده است. این کیف پول که بیت‌کِی (Bitkey) نام دارد، متشکل از یک برنامه تلفن همراه، یک دستگاه سخت افزاری و مجموعه‌ای از ابزارهای بازیابی بوده و در بیش از ۹۵ کشور جهان قابل دسترسی خواهد بود.
به گفته بلاک، بیت‌کِی به مشتریان اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های بیت کوین را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند (با استفاده از سنسور اثر انگشت)، در حالی که دستگاه سخت افزاری ارائه‌شده، دارایی‌های آنها را به صورت آفلاین ذخیره می‌کند.

طبق گزارش‌ها، کیف پول بیت‌کِی از سه کلید برای ایمن‌سازی بیت کوین استفاده می‌کند: برنامه و دستگاه سخت افزاری دو کلید از سه کلید مورد استفاده هستند و کلید سوم هم در سرورهای بیت‌کِی ذخیره می‌شود. لازم به ذکر است که کلید سوم تنها برای تأیید تراکنش‌های انجام‌شده توسط مشتریانی که فقط از تلفن خود استفاده می‌کنند (زمانی که دستگاه سخت‌ افزاری در اختیار ندارند) و یا در صورت گم شدن تلفن، دستگاه یا هر دو، برای بازیابی کیف پول، به کار می‌رود.
قیمت بسته بیت‌کِی برابر با ۱۵۰ دلار تعیین شده و انتظار می‌رود پیش‌فروش آن در اوایل سال ۲۰۲۴ آغاز شود. اولین شرکای جهانی برای بیت‌کِی هم عبارتند از کوین بیس و کش اَپ (Cash App).

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته بنیانگذار توییتر کیف پول سرد بیت کوین خود را راه‌اندازی کرد! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

در ادامه بخوانید :   بهترین بازی های بلاکچین ترون

منبع خبر

نوشته‌های مشابه