بریتنی همسر سام اصغری | تصادف مادر سام اصغری و آهنگ جدید همسرش
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-03


گردآوری :


اشتراک گذاری :به تازگی سام اصغری با انتشار تصویری از مادر جوانش عنوان کرد که وی تصادف کرده اما حالش خوب است و از طرفی همسر مشهورش برینتی اسپیرز خواننده و بازیگر آمریکایی مشغول آهنگ جدید خود می باشد و در کنار وی حضور دارد.

خواننده و بازیگر جنجالی هالیوود و همسرش این روزها در کانون توجهات هستند و به تازگی شایعه جدایی این دو مطرح شده بود و گفته می شود شوهر ایرانی وی مادرش تصادف کرده است. در ادامه زندگی بریتنی همسر سام اصغری را در Niksalehi مشاهده کنید.

بریتنی همسر سام اصغری

سام اصغری بازیگر ۲۹ ساله و همسر بریتنی اسپیرز در اینستاگرام خود خبر تصادف سخت و بیمارستان رفتن مادرش را با فالوورهایش به اشتراک گذاشت. او جزئیات بیشتری را ارائه نکرد جز اینکه تایید کرد حال مادرش خوب است.

پست اینستاگرامی سام اصغری برای مادرش

سام اصغری پیش از این درباره تلاش های مادرش فاطمه و پدرش مایک برای بزرگ کردن او و مهاجرت از ایران به ایالات متحده، توضیح داده بود. در سال ۲۰۱۸ او یک عکس صمیمانه از مادرش که او را در آغوش گرفته بود به اشتراک گذاشت و نوشت: «او خواهر من نیست، این مادر زیبای من است. آخرین باری که یکدیگر را دیدیم، سال ۲۰۰۶ بود؛ پدر و مادرم برای من خیلی تلاش کردند تا زندگی بهتری داشته باشم.»

بریتنی همسر سام اصغری

زندگی زوج پرحاشیه هالیوود

بریتنی همسر سام هم این روزها در حال برنامه ریزی برای کار بعدی خود است. او که آخرین همکاری اش با Will.i.am، بسیار مورد استقبال قرار گرفت، ظاهراً آماده انتشار آهنگ دیگری است.

این خواننده آمریکایی اشاره کرده است که تمایل دارد با زین مالیک، ستاره سابق وان دایرکشن، کار مشترک داشته باشد و تصویری از این خواننده بریتانیایی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

برینتی اسپیرز

قرار بود اسپیرز کتاب خاطرات خود را در اواخر امسال منتشر کند، اگر چه ممکن است تاریخ انتشار آن به تعویق بیفتد. انتشار کتاب خاطرات بریتنی اسپیرز به نام «یک زن در من» به دلیل شکایت‌های جاستین تیمبرلیک و کالین فارل با تاخیر مواجه شد.

آهنگ جدید بریتنی همسر سام اصغری

جاستین تیمبرلیک و کالین فارل بریتنی اسپیرز را تهدید کرده‌ اند که اگر جزئیات نامزدیشان را در کتاب خاطرات آینده‌ اش حذف نکند، از او شکایت خواهند کرد.

آهنگ جدید برینتی اسپیرز

ظاهراً این ماجرا، باعث شده است که او تصمیم دشواری در مورد چگونگی انتشار کتابش بگیرد. محتوای این ادعاها هنوز فاش نشده است، اما تصور می‌ شد که برای واکنش نشان دادن، تیم‌ های حقوقی تیمبرلیک و فارل کافی بوده است. با این حال، ادعا شده که مشکلات اکنون حل شده اند و بریتنی در حال ویرایش دوباره کتاب خود است.

عکس های برینتی اسپیرز

روزیاتونوشته‌های مشابه