برن سات و همسرش | حاشیه های جنجالی زندگی دو سلبریتی معروف ترکیه ای


دو ستاره مشهور ترکیه ای به تازگی نهمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفته اند و گفتنی است حواشی زندگی شخصی این دو آنقدر زیاد بوده که تا پای جدایی پیش رفته اند. در ادامه عکس های از برن سات و همسرش را در Niksalehi مشاهده کنید.

برن سات و همسرش

کنان‌ دوغلو و برن‌ساعت دو سلبریتی ترک، که در سال ۲۰۱۴ میلادی پای سفره‌ی عقد نشستند و چند روز پیش نهمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند.

این نه سال راحت و آسان نگذشت، آنها سختی‌ ها و چالش‌ های زیادی را پشت سر گذاشتند و بارها تا پای طلاق پیش رفتند و همین ماجرا جشن نهمین سالگرد ازدواج این زوج را شیرین‌ تر و دل‌ نشین‌ تر می‌ کند. در این گزارش ما هم به پاس این استقامت در زندگی متاهلی، عکس های جدیدی و خلاصه‌ ای از مصائب این زوج را برایتان گرد آورده‌ایم.

کودکی برن سات

شانزده‌بار تقاضای ازدواج 

کنان‌ دوغلو خواننده فاش کرد که شانزده بار به همسر ستاره‌اش برن‌‌ساعت پیشنهاد ازدواج داده‌ بود و شش بار برای او حلقه ازدواج خرید و برای مدتی که با هم دعوا کرده بودند، نامه‌ عذرخواهی ملتمسانه‌‌ ای برای برن‌ساعت فرستاد.

برن‌ساعت و همسرش که بارها سر هر چیزی تا پای طلاق رفته بودند در آخرین جنجال جداییشان گفت: «از مشکلات خود با همسرش پشیمان است و پس از جدایی آنها وقتی با خودش حساب و کتاب کرده فهمیده که واقعا زندگی بدون کنان معنایی ندارد و فکر از دست دادن کنان، او را نابود می‌کند.»

برن‌ساعت باوجود این فضای رمانتیک، یکبار درخواست طلاق داد و گفت در ازای طلاق هیچ غرامت مادی از شوهرش نمی‌خواهد و سفت پای این درخواست ایستاده‌‌ بود.

برن سات و همسرش

دعوای جنجالی بازیگر ترکیه ای با مادر شوهرش

رسانه‌های ترکیه در آن زمان گزارش دادند که اختلافات بین این دو به اوج خود رسیده است و جدایی قطعی است. اختلاف بین برن و مادر شوهرش زندگی آنها را تلخ کرده و بچه‌دار نشدن برن هم مزید بر علت همه‌ی این اختلافات بوده‌ و تلاش‌ های پزشکی آنها برای درمان فرزندآوری بی‌حاصل بوده‌است.

از جمله مواردی که توسط مطبوعات ترکیه رصد شد و ابعاد زندگی شخصی برن سات را روشن کرد، دعوای او با مادرشوهرش در یک فروشگاه بود که سر و صدای زیادی به پاکرد.

روزنامه صباح ترکیه گزارش داد که نزاع شدیدی بین برن‌ساعت و سرپیل‌دوغلو، مادرشوهرش و کنان دوغلو، در فروشگاه درگرفت. شاهدان عینی نقل کردند که آنها در حال خرید از یک فروشگاه بودند که بحث بین آنها شدت گرفت.

عکس های برن سات

شوک و حیرت مردمی که در آن مکان گشت می‌زدند وصف‌ناشدنی بود. برخی گفتند که ستاره ترکیه‌ای عصبانی شد و بدون توجه به افرادی که آنها را احاطه کرده بودند و مدام جزئیات ماجرا را تماشا می کردند شروع به داد و فریاد بر سر مادرشوهرش کرد.

زندگی برن سات و همسرش

وقتی این جنجال ختم به خیر شد، ماجرای دیگری درگرفت و مادرشوهر برن، او را در اینستاگرام آنفالو کرد چون متوجه شده بود که عروسش او را فالو نمی‌کند.

برن سات و کنان‌ دوغلو

با همه این اوصاف حالا این دو زوج نهمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفته‌ اند و از بودن با هم ابراز رضایت می‌ کنند.

گفتنی است برن ساعت و کنان دوغلو در سال ۲۰۱۴ در یک مراسم عروسی بزرگ در ساحل مالیبو در ایالات متحده آمریکا ازدواج کردند و این مراسم نیم میلیون دلار آمریکا برای انتقال مدعوین از ترکیه به آمریکا هزینه دربرداشت.

کنان‌ دوغلو و برن سات

برن با نام سامر شناخته می‌ شود و قهرمان سریال عشق ممنوع است می‌ باشد. او در بیست و ششم فوریه سال ۱۹۸۰ به دنیا آمد و در آنکارا بزرگ شد.

تابناک باتو

نوشته‌های مشابه