برج آرمیتاژ گلشن مشهد | معرفی برج آرمیتاژ گلشن، لوکس ترین مرکز خرید مشهد
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-17


گردآوری :


اشتراک گذاری :ما در متن زیر به معرفی بلندترین سازه کلانشهر مشهد پرداخته ایم. برج آرمیتاژ مشهد؛ بلند ترین برج شرق کشور به شمار می رود. این برج توسط «شرکت توسعه سرمایه‌گذاری آرمیتاژ» ساخته شده است. دسترسی به این برج بسیار ساده است و با ماشین هم می توانید به آن برسید.

برج آرمیتاژ گلشن مشهد بلندترین سازه کلانشهر مشهد است. این برج از لوکس ترین مرکز خرید مشهد به شمار می رود. این برج در خیابان هفت‌تیر مشهد واقع شده است. این برج توسط «شرکت توسعه سرمایه‌گذاری آرمیتاژ» ساخته شده است و بلند ترین برج شرق کشور به شمار می رود.

برج آرمیتاژ گلشن مشهد

برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن با سه ورودی مجزا از خیابان‌های گلشن و هفت تیر و همچنین احداث پل رو گذر خیابان هفت‌تیر به‌عنوان چهارمین ورودی که به‌طور مستقیم به طبقه دوم تجاری متصل می‌شود، سبب شده تا تمایز کیفیت حتی در مسیرهای دسترسی آن نیز قابل مشاهده باشد.

معماری برج آرمیتاژ گلشن با بهره‌گیری از فرم پیشگام، معرف قدرت تکنولوژیک، تخصص سازندگان، حفظ هویت و بافت شهری و ترسیم کننده معماری آینده شهر خواهد بود و تصویر ماندگاری برای مخاطبین و شهروندان ایجاد می‌کند. این برج با موقعیتی در سایت جانمایی شده که در محورهای شهری هفت تیر و وکیل آباد به‌عنوان یک آیکون شهری جلوه کرده‌است.

آرمیتاژ گلشن

بخش های دیگر برج آرمیتاژ مشهد

خوب اگر گشت و گذار در بین واحد های تجاری انرژیتان را کم کرده وکمی احساس خستگی می کنید، چشم بچرخانید و یک کافی شاپ خوب پیدا کنید اما اگر احساس گرسنگی می کنید یک فودکورت استثنایی با منویی از انواع غذاهای بین المللی و برندهای متفاوت آماده پذیرایی از شماست که روف گاردن مشرف به آن کاملا دلبری می کند.

اما اگر هوس یک پذیرایی لاکچری و لوکس به سرتان زده است یک رستوران دیدنی و بین المللی با نمایی شگفت انگیز و یک سرویس دهی وی آی پی در انتظار شماست. بازهم می توانید روی کارت توریستی حساب کنید و از تخفیفات برج نهایت استفاده را ببرید. حالا که کمی تجدید قوا کرده اید باید بگویم این برج فقط برای خرید یا صرف غذا نیست .اگر حوصله داشته باشید سری به گالری هنری برج بزنید و از دیدن ظرافت و زیبایی در کنار هم لذت ببرید.

برج تجاری آرمیتاژ

دسترسی به برج آرمیتاژ وکیل آباد با حمل و نقل عمومی

اتوبوس: از حرم امام رضا به سمت میدان بیت المقدس (فلکه آب)، رفته و سوار خط ۶۲ (میدان بیت المقدس- پایانه آزادی) شده و در پایانه پیاده گردید. در پایانه آزادی سوار خط ۹۴ و یا ۹۴٫۱ شده و در ایستگاه ابتدایی هفت تیر از اتوبوس پیاده شوید، اکنون مسافت ۱ دقیقه ای تا این برج را به صورت پیاده طی نمایید.

آرمیتاژ گلشن، لوکس ترین مرکز خرید مشهد

ویکی پدیا، ایران هتل آنلاین، رسپینا،نوشته‌های مشابه